BĚH NA ČESKOU CHALUPU - dětský závod
MÍSTO ZÁVODU
Liberec
TYP ZÁVODU
Běh do vrchu
DATUM ZÁVODU
05.11.2022
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Andrlová Nela | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 78 | 1078 | |
Baier Samuel | TJ Loko Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 79 | 1079 | |
Baier Sebastian | TJ Loko Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 80 | 1080 | |
Balatková Tina | LIAZ Jablonec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 81 | 1081 | |
Balda Adam | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 82 | 1082 | |
Balda Daniel | TJ Sokol Doubí | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 83 | 1083 | |
Belko Martin | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 84 | 1084 | |
Benko Karolina | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 85 | 1085 | |
Berková Leontýna | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 86 | 1086 | |
Bláhová Tereza | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 87 | 1087 | |
Blajer Daniel | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 88 | 1088 | |
Blajerová Vanesa | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 89 | 1089 | |
Blažková Anna | Sokol Skuhrov | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 622 | 1222 | |
Blažková Ema | Sokol Skuhrov | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 623 | 1223 | |
Blažková Josefína | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 2 | 1002 | |
Bradáč Albert | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 90 | 1090 | |
Brodská Ema | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 91 | 1091 | |
Brodský Max | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 92 | 1092 | |
Bulířová Adéla | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 3 | 1003 | |
Bulířová Kristýna | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 4 | 1004 | |
Bulířová Šárka | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 93 | 1093 | |
Bulířová Zuzana | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 94 | 1094 | |
Bureš Kevin | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 95 | 1095 | |
Buss Laura | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 96 | 1096 | |
Buss Sára | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 97 | 1097 | |
Císařová Johana | TJ Jiskra Josefův Důl | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 98 | 1098 | |
Černá Alice | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 5 | 1005 | |
Dařbujan Ludvík | Eleven Head CST Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 6 | 1006 | |
Dařbujanova Hedvika | Eleven Head CST Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 7 | 1007 | |
Dufek Jakub | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 99 | 1099 | |
Dumek Ondřej | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 8 | 1008 | |
Dumek Václav | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 9 | 1009 | |
Dundová Sofie | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 100 | 1100 | |
Dvořák Vojtěch | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 10 | 1010 | |
Ela Klusáčková | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 101 | 1101 | |
Elia Stanislavová Lara | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 11 | 1011 | |
Endrychová Kateřina | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 13 | 1013 | |
Endrychová Kateřina | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 12 | 1012 | |
Eppertová Vanesa | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 102 | 1102 | |
Fáberová Anežka | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 103 | 1103 | |
Farkašová Eliška | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 104 | 1104 | |
Fiala Vojtěch | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 14 | 1014 | |
Fialová Anna | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 15 | 1015 | |
Fialová Kristýna | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 16 | 1016 | |
Finke Alisia | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 105 | 1105 | |
Fischerová Johanna | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 17 | 1017 | |
Francke Johana | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 106 | 1106 | ||
Frühbauer Ondřej | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 18 | 1018 | |
Frühbauerová Lucie | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 626 | 1226 | |
Galandr Ondřej | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 107 | 1107 | |
Gänsel Benjamin | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 108 | 1108 | |
Goldsteinová Ella | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 19 | 1019 | |
Hájek Štěpán | Lbc | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 109 | 1109 | |
Halamová Anežka | TJ Sokol Skuhrov | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 110 | 1110 | |
Hampacher Tobiáš | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 20 | 1020 | ||
Heindorfer Eliška | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 21 | 1021 | |
Hejl Aleš | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 22 | 1022 | |
Herčík Cyril | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 111 | 1111 | |
Hladová Julie | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 23 | 1023 | |
Hlavsová Karolína | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 112 | 1112 | |
Hofmanová Zuzana | Atletika ABK Frýdlant | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 113 | 1113 | |
Housa Daniel | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 24 | 1024 | |
Hrouda Vilém | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 25 | 1025 | |
Hudík Ondřej | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 114 | 1114 | |
Hudík Ondřej | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 115 | 1115 | |
Hudíková Viktorie | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 116 | 1116 | |
Hurt Marek | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 26 | 1026 | |
Hyška Vincent | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 117 | 1117 | |
Chocholoušek Adam | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 27 | 1027 | |
Chocholoušek Jan | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 28 | 1028 | |
Chovancova Tereza | TJ Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 118 | 1118 | |
Chovanec Adam | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 29 | 1029 | |
Churavý David | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 30 | 1030 | |
Chválová Alice | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 119 | 1119 | |
Chválová Aneta | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 120 | 1120 | |
ISABELLE CÍSAŘOVÁ EMILY | AmBeS 1986 | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 1 | 1001 | |
Jakub Belza Jan | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 121 | 1121 | ||
Jakubička Antonín | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 31 | 1031 | |
Jakubičková Karla | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 32 | 1032 | |
Jankovský Štěpán | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 122 | 1122 | |
Jelínek Bruno | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 33 | 1033 | |
Ježek Vincent | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 34 | 1034 | |
Ježková Kateřina | Ski team Harranti Harrachov | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 123 | 1123 | |
Jiránek Pavel | AmBeS 1986 | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 124 | 1124 | |
Kabriel Hugo | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 35 | 1035 | |
Kabrielová Marie | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 36 | 1036 | |
Kadlas Anna | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 630 | 1230 | ||
Kafková Amálie | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 37 | 1037 | |
Kajínková Ina | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 38 | 1038 | |
Karvayová Zuzana | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 125 | 1125 | |
Kaucká Zuzana | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 126 | 1126 | |
Keltnerová Tereza | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 127 | 1127 | |
Klangová Tereza | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 39 | 1039 | ||
Klusáček Martin | Rapid Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 128 | 1128 | |
Klusáčková Ela | AC Slovan | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 634 | 1234 | |
Knězů Štěpán | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 129 | 1129 | |
Kohout Michael | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 40 | 1040 | |
Kohoutová Edita | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 41 | 1041 | |
Komárková Izabela | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 42 | 1042 | |
Kopicová Nela | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 130 | 1130 | |
Kostková Eliška | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 43 | 1043 | |
Košek Daniel | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 131 | 1131 | |
Košková Liliana | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 132 | 1132 | |
Koucký Adam | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 133 | 1133 | ||
Koucký Daniel | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 134 | 1134 | ||
Kovář Matouš | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 135 | 1135 | |
Kozák Jaromír | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 136 | 1136 | |
Krčmářová Adéla | Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 629 | 1229 | |
Křivka Theodor | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 44 | 1044 | ||
Kubišta Anton | Biatlon Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 137 | 1137 | |
Kubišta Vavro | Biatlon Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 138 | 1138 | |
Kubištová Alžbeta | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 139 | 1139 | ||
Kukelková Elen | ABK Frýdlant | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 140 | 1140 | |
Kuncová Natali | SKJA | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 141 | 1141 | |
Kunrtová Agáta | Ski team Harranti Harrachov | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 142 | 1142 | |
Kysela Jakub | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 143 | 1143 | |
Landová Františka | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 45 | 1045 | |
Langmaier Jakub | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 144 | 1144 | |
Laurinová Ella | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 145 | 1145 | |
Likusová Barbora | Adrien elixir team | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 146 | 1146 | |
Loprais Luboš | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 147 | 1147 | |
Louda Filip | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 148 | 1148 | |
Lovjannikova Kristýna | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 149 | 1149 | |
Maděrová Klárka | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 46 | 1046 | |
Magálová Veronika | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 47 | 1047 | |
Mach Šimon | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 150 | 1150 | ||
Machačka Štěpán | JUDO KLUB | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 151 | 1151 | |
Machačková Viktorie | TJ LIAZ | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 152 | 1152 | |
Machová Anna | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 153 | 1153 | ||
Mandlová Tereza | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 48 | 1048 | |
Masák Šimon | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 154 | 1154 | |
Mašek Jan | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 49 | 1049 | |
Mates Jonáš | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 50 | 1050 | |
Matlach Samuel | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 155 | 1155 | |
Maturová Ema | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 156 | 1156 | |
Mayová Veronika | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 51 | 1051 | |
Mečíř Jakub | Vlčáci Český Dub | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 157 | 1157 | |
Mečířová Marie | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 52 | 1052 | |
Medková Nikol | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 158 | 1158 | |
Menclová Šárka | TJ Sokol Hradec Králové | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 53 | 1053 | |
Minkovič Eva | Atletika ABK Frýdlant | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 54 | 1054 | |
Mišutková Laura | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 159 | 1159 | |
Mizera Albert | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 625 | 1225 | ||
Mizerová Anežka | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 624 | 1224 | ||
Moravcová Eliška | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 160 | 1160 | |
Motl Tomáš | Sokol Skuhrov | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 161 | 1161 | |
Motl Václav | Sokol Skuhrov | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 162 | 1162 | |
Moudrá Natálie | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 163 | 1163 | |
Mucha Ondřej | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 164 | 1164 | |
Muchová Eliška | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 165 | 1165 | |
Nádvorníková Eva | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 166 | 1166 | |
Nedvídková Eva | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 167 | 1167 | |
Nesvačilová Ema | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 55 | 1055 | |
Nosek Jakub | Judoclub Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 56 | 1056 | |
Nosková Anna | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 57 | 1057 | |
Nováková Monika | Acslovan | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 58 | 1058 | |
Nováková Monika | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 168 | 1168 | |
Novotný Matyáš | AmBeS 1986 | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 169 | 1169 | |
Nýdrlová Lucie | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 170 | 1170 | |
Oppitzová Emma | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 59 | 1059 | |
Patočka Ferdinand | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 171 | 1171 | |
Pavlů Adam | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 60 | 1060 | |
Petržilka Jan | TJ Jiskra Josefův Důl | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 172 | 1172 | |
Petržilková Eliška | TJ Jiskra Josefův Důl | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 173 | 1173 | |
Piskáček Jan | SWSL Lučany | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 174 | 1174 | |
Piskáček Petr | SWSL Lučany | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 175 | 1175 | |
Piskáčková Anna | SWSL Lučany | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 176 | 1176 | |
Pokorný Lukáš | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 61 | 1061 | |
Poláková Eliška | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 177 | 1177 | |
Poustevník Šimon | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 62 | 1062 | |
Procházková Kateřina | HESU-Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 178 | 1178 | |
Přindová Sofie | Dukla liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 179 | 1179 | |
Přistoupil František | Pajdavá noha ze Záběhlic | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 180 | 1180 | |
Pšenková Tereza | KB Trefa | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 63 | 1063 | |
Puš Ondřej | SWSL Lučany | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 181 | 1181 | |
Pušová Veronika | SWSL Lučany | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 182 | 1182 | |
Pyrchala Vojtěch | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 183 | 1183 | |
Rázek Štěpán | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 184 | 1184 | |
Regnerová Karolína | Biatlon Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 185 | 1185 | |
Reiss Nella | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 64 | 1064 | ||
Rozsypal Radim | SK Ještěd | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 65 | 1065 | |
Rozsypalová Beata | SK Ještěd | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 66 | 1066 | |
Rozsypalová Linda | SK Ještěd | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 67 | 1067 | |
Samšiňák Jan | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 186 | 1186 | |
Seifertová Jana | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 187 | 1187 | |
Sezgin Denis | FC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 77 | 1077 | |
Sharma Michelle | TJ Jiskra Josefův Důl | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 188 | 1188 | |
Schmida Albert | Atletika Poruba | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 189 | 1189 | |
Schmidová Beáta | SSK Vítkovice Ostrava | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 190 | 1190 | |
Schmiedl Hugo | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 191 | 1191 | |
Scholzová Bára | Liaz Jablonec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 621 | 1221 | |
Schveiger Vítek | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 192 | 1192 | |
Schveigerová Šárka | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 193 | 1193 | |
Skořepová Magdaléna | TJ Jiskra Josefův Důl | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 194 | 1194 | |
Skořepová Markéta | TJ Jiskra Josefův Důl | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 195 | 1195 | |
Skrbek Matouš | TJ Sokol Železný Brod | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 196 | 1196 | |
Stanislavová Lara | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 632 | 1232 | |
Stehlík Vojtěch | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 197 | 1197 | |
Svobodová Emma | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 198 | 1198 | |
Szmozsanyica Andras | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 199 | 1199 | |
Šefl Matěj | AC Slovan | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 628 | 1228 | |
Šeflová Magdaléna | AC Slovan | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 627 | 1227 | |
Šikýřová Aneta | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 200 | 1200 | |
Šilberský Jan | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 201 | 1201 | |
Šilhán Pavel | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 202 | 1202 | |
Šimonek Albert | STOPNITO | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 203 | 1203 | |
Špís Matyáš | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 68 | 1068 | |
Špís Oliver | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 69 | 1069 | |
Šťastná Ema | LTK Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 633 | 1233 | |
Štejfa Ondřej | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 204 | 1204 | |
Technik František | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 70 | 1070 | |
Technik Štěpán | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 71 | 1071 | |
Tomášek Ondřej | Sokol Skuhrov | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 205 | 1205 | |
Tomášková Amálie | Sokol Skuhrov | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 206 | 1206 | |
Trojanová Tereza | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 207 | 1207 | |
Urban Jakub | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 208 | 1208 | |
Urban Tomáš | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 209 | 1209 | |
Valášková Eliška | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 637 | 1237 | ||
Valenta Erik | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 210 | 1210 | |
Valentová Nela | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 211 | 1211 | |
Valoušková Magdaléna | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 72 | 1072 | |
Vaněk Josef | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 212 | 1213 | |
Vaněk Štěpán | LTK Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 213 | 2213 | |
Vaněk Štěpán | LTK Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 631 | 1231 | |
Varvařovský Adam | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 214 | 1214 | |
Vaškovský Tomáš | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 73 | 1073 | |
Veronika Tafijčuková | Adrien elixir team | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 215 | 1215 | |
Veselá Nina | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 635 | 1235 | |
Veselková Magdalena | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 74 | 1074 | |
Vitová Lottka | Sokol Skuhrov | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 216 | 1216 | |
Vojnová Lola | TJ Jiskra Josefův Důl | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 217 | 1217 | |
Winkler Matyáš | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 218 | 1218 | ||
Zárybnická Anna | Ski Janov Bedřichov | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 75 | 1075 | |
Zavadilová Ema | Dukla Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 76 | 1076 | |
Znojemská Antonie | Albrechtice | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 636 | 1236 | |
Zoubek Tadeáš | AC SLOVAN LIBEREC | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 219 | 1219 | |
Žabka Vratislav | AC Slovan Liberec | DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 220 | 1220 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky A (2013 a ml.) | 70 |
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci A (2013 a ml.) | 56 |
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žákyňky B (2011 - 2012) | 38 |
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | žáčci B (2011 - 2012) | 35 |
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žákyně (2009 - 2010) | 21 |
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m | mladší žáci (2009 - 2010) | 17 |
Celkem | 237 |