JIZERSKÝ SPRINT 2022
MÍSTO ZÁVODU
Kořenov
TYP ZÁVODU
MTB
DATUM ZÁVODU
03.09.2022
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
28 | 3x žákovský okruh | Mladší žáci 6-10 let | 28 | 1217 | ||
Amaini Vincent | 3x žákovský okruh | Mladší žáci 6-10 let | 34 | 1236 | ||
Austová Tereza | 6x žákovský okruh | Starší žákyně 11-13 let | 36 | 1238 | ||
Austová Tereza | 10,5 km 3 okruhy | Juniorky 14-17 let | 403 | 1248 | ||
Bárth Aleš | 35 km 10 okruhů | Hasiči muži nad 35 | 103 | 1214 | ||
Bečvarovský David | 10,5 km 3 okruhy | Muži | ||||
Borovský Miroslav | 21km 6 okruhů | Muži + | 325 | 1220 | ||
Bradáč Adam | 10,5 km 3 okruhy | Junioři 14-17 let | 422 | 1222 | ||
Čurík Tomáš | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | 254 | 1266 | ||
Čuřík Tomáš | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | ||||
Darebný Filip | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | 251 | 1216 | ||
Dokulilová Karolína | 6x žákovský okruh | Starší žákyně 11-13 let | 75 | 1243 | ||
Dolejška Luboš | 35 km 10 okruhů | Hasiči muži do 35 | 170 | 1259 | ||
Doležal Vít | 35 km 10 okruhů | Hasiči muži nad 35 | 171 | 1255 | ||
Drahoňovský Radek | 21km 6 okruhů | Muži + | 331 | 1260 | ||
Dusek Ondrej | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | ||||
Dušek Ondřej | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | 259 | 1247 | ||
Egor Mutei | 6x žákovský okruh | Starší žáci 11-13 let | 73 | 1235 | ||
Flaška Ondřej | 21km 6 okruhů | Muži + | 326 | 1211 | ||
Flaška Tomáš | 10,5 km 3 okruhy | Muži | 401 | 1209 | ||
Hartych Stanislav | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | 207 | 1228 | ||
Hatala Tomáš | 21km 6 okruhů | Muži + | 329 | 1253 | ||
Herman David | 6x žákovský okruh | Starší žáci 11-13 let | 76 | 1244 | ||
Hlaváčková Lada | 3x žákovský okruh | Mladší žákyně 6-10 let | 29 | 1223 | ||
Hlavová Adéla | 21km 6 okruhů | Ženy + | 203 | 1219 | ||
Hoffmann Šimon | 6x žákovský okruh | Starší žáci 11-13 let | 71 | 1207 | ||
Hruban Jan | 21km 6 okruhů | Muži + | 327 | 1241 | ||
Jantanovskaya Maria | 6x žákovský okruh | Starší žákyně 11-13 let | 74 | 1240 | ||
Jelínek Šimon | 3x žákovský okruh | Mladší žáci 6-10 let | 30 | 1230 | ||
Jeřábek Jáchym | 3x žákovský okruh | Mladší žáci 6-10 let | 26 | 1206 | ||
Jiránková Adéla | 21km 6 okruhů | Ženy + | 202 | 1218 | ||
Johana Vladimír | 10,5 km 3 okruhy | Muži | 462 | 1262 | ||
Kačárek Kryštof | 10,5 km 3 okruhy | Junioři 14-17 let | 420 | 1201 | ||
Kačerovský Roman | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | 208 | 1232 | ||
Kašný Robert | 21km 6 okruhů | Muži + | 332 | 1265 | ||
Katz Ondra | 21km 6 okruhů | Muži + | 333 | 1267 | ||
Klášterková Veonika | 21km 6 okruhů | Hasiči ženy | 104 | 1229 | ||
Kočárek Albert | 3x žákovský okruh | Mladší žáci 6-10 let | 25 | 1202 | ||
Kočárek Kryštof | 10,5 km 3 okruhy | Junioři 14-17 let | ||||
Koldovský Víťa | 10,5 km 3 okruhy | Muži | 477 | 1263 | ||
Kovář Martin | 21km 6 okruhů | Muži + | 330 | 1254 | ||
Kozak Stanislav | 35 km 10 okruhů | Hasiči muži nad 35 | 253 | 1251 | ||
Kroupa Karel | 35 km 10 okruhů | Hasiči muži nad 35 | 173 | 1256 | ||
Krs Martin | 10,5 km 3 okruhy | Muži | 460 | 1210 | ||
Kvasnička Aleš | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | 250 | 1215 | ||
Kynský Tomáš | 21km 6 okruhů | Muži + | 328 | 1252 | ||
Lála Martin | 3x žákovský okruh | Mladší žáci 6-10 let | 27 | 1224 | ||
Lála Martin | 21km 6 okruhů | Muži + | 301 | 1225 | ||
Lubas Matyáš | 3x žákovský okruh | Mladší žáci 6-10 let | 31 | 1233 | ||
Lubasová Veronika | 3x žákovský okruh | Mladší žákyně 6-10 let | 32 | 1234 | ||
Marx Jan | 35 km 10 okruhů | Hasiči muži nad 35 | 131 | 1258 | ||
Mutei Nazar | 3x žákovský okruh | Mladší žáci 6-10 let | 33 | 1237 | ||
Mužíková Lenka | 21km 6 okruhů | Ženy + | 204 | 1221 | ||
Mužíková Lenka | 21km 6 okruhů | Ženy + | ||||
Nehoda Petr | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | 258 | 1245 | ||
Novák Patrik | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | 201 | 1208 | ||
Plodr Dušan | 35 km 10 okruhů | Hasiči muži nad 35 | 180 | 1261 | ||
Polišenský Jáchym | 3x žákovský okruh | Mladší žáci 6-10 let | ||||
Polišenský Jáchym | 3x žákovský okruh | Mladší žáci 6-10 let | 35 | 1239 | ||
Rybníček Jakub | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | 252 | 1242 | ||
Rydval Michal | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | 206 | 1227 | ||
Řídký Dominik | 10,5 km 3 okruhy | Muži | ||||
Slavík Vojtěch | 35 km 10 okruhů | Hasiči muži do 35 | 130 | 1257 | ||
Smíšek Kamil | 10,5 km 3 okruhy | Muži | 479 | 1264 | ||
Smolková Romana | 21km 6 okruhů | Ženy + | 302 | 1250 | ||
Šantoch Tadeáš | 3x žákovský okruh | Mladší žáci 6-10 let | 37 | 1249 | ||
šantroch Tadeáše | 3x žákovský okruh | Mladší žáci 6-10 let | ||||
Škrnant Vláďa | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | 205 | 1226 | ||
Šlambor Martin | 6x žákovský okruh | Starší žáci 11-13 let | 72 | 1213 | ||
Šlamborová Lucie | 10,5 km 3 okruhy | Juniorky 14-17 let | 402 | 1212 | ||
Tatíček Petr | 35 km 10 okruhů | Hasiči muži nad 35 | 102 | 1203 | ||
Tatíček Václav | 10,5 km 3 okruhy | Junioři 14-17 let | 421 | 1205 | ||
Valapkova Barbora | 35 km 10 okruhů | Ženy ++ | 210 | 1231 | ||
Vašata Josef | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | ||||
Vladimir Skrlant | 35 km 10 okruhů | Muži ++ | ||||
Vyčítal Vladimír | 10,5 km 3 okruhy | Muži | 461 | 1246 | ||
Zavřel Pavel | 35 km 10 okruhů | Hasiči muži nad 35 | 101 | 1204 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
35 km 10 okruhů | Muži ++ | 15 |
3x žákovský okruh | Mladší žáci 6-10 let | 12 |
21km 6 okruhů | Muži + | 10 |
35 km 10 okruhů | Hasiči muži nad 35 | 8 |
10,5 km 3 okruhy | Muži | 8 |
21km 6 okruhů | Ženy + | 5 |
6x žákovský okruh | Starší žáci 11-13 let | 4 |
10,5 km 3 okruhy | Junioři 14-17 let | 4 |
6x žákovský okruh | Starší žákyně 11-13 let | 3 |
35 km 10 okruhů | Hasiči muži do 35 | 2 |
10,5 km 3 okruhy | Juniorky 14-17 let | 2 |
3x žákovský okruh | Mladší žákyně 6-10 let | 2 |
35 km 10 okruhů | Ženy ++ | 1 |
21km 6 okruhů | Hasiči ženy | 1 |
Celkem | 77 |