Českolipské Kozly
MÍSTO ZÁVODU
TYP ZÁVODU
Silniční časovka
DATUM ZÁVODU
11.09.2022
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Baier Jiří | AC Sparta Praha cycling akademia | 8200 m – dospělí | B 30 - 39 let | 26 | 1226 | |
Bartošek Jan | CK Slavoj Terezín | 8200 m – dospělí | H kadeti 15 - 16 let | 52 | 1252 | |
Bouzek Filip | Lawi Junior Team | 8200 m – dospělí | G junioři 17 - 18 let | 66 | 1266 | |
Bula Ondřej | Xeelo Cycling Team | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 59 | 1259 | |
Bureš Jan | CK Slavoj Terezín | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 41 | 1241 | |
Cupl Thomas | Xeelo Cycling Team | 8200 m – dospělí | B 30 - 39 let | 28 | 1228 | |
Darko Obradovič | Vojvodina | 8200 m – dospělí | B 30 - 39 let | 67 | 1267 | |
Doležal Lukáš | CK Vinohradské Šlapky | 8200 m – dospělí | B 30 - 39 let | 25 | 1225 | |
Fanderlik David | UNLIMITED KM TRADING CZ | 8200 m – dospělí | A 19 – 29 let | 64 | 1264 | |
Fučík Josef | Rohozec Amulet Team | 8200 m – dospělí | E 60 - 69 let | 15 | 1215 | |
Gdula Tomáš | Fox Media | 8200 m – dospělí | A 19 – 29 let | 20 | 1220 | |
Hanus Miroslav | Kuchyně Lípa | 8200 m – dospělí | F nad 70 let | 5 | 1205 | |
Henych Jaroslav | Kl sport Most | 8200 m – dospělí | E 60 - 69 let | 6 | 1206 | |
Hofman Tadeáš | 8200 m – dospělí | G junioři 17 - 18 let | 27 | 1227 | ||
Holas Jiři | Lokomotiva Nymburk | 8200 m – dospělí | E 60 - 69 let | 55 | 1255 | |
Holovej Jan | Active Tour Team | 8200 m – dospělí | D 50 - 59 let | 9 | 1209 | |
Horáčková Barbora | CK Slavoj Terezín | 8200 m – dospělí | K starší žáci 13 - 14 let | 51 | 1251 | |
Horváth Miroslav | AC Sparta Praha cycling akademie | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 7 | 1207 | |
Hradecký Jaroslav | Sport Import | 8200 m – dospělí | A 19 – 29 let | 34 | 1234 | |
Hula Martin | CK Vinohradské Šlapky | 8200 m – dospělí | B 30 - 39 let | 16 | 1216 | |
Charvát Ondřej | Tama Královice | 8200 m – dospělí | B 30 - 39 let | 42 | 1242 | |
Chýle Filip | Ústecké centrum cyklistiky | 8200 m – dospělí | G junioři 17 - 18 let | 63 | 1263 | |
Ippoldt Michal | Bike Sport Ústí | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 69 | 1269 | |
Ippoldtová Zdeňka | Bikesport Ústí nad Labem | 8200 m – dospělí | I ženy od 19 let | 12 | 1212 | |
Jonášek Jan | Active Tour Team | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 30 | 1230 | |
Kadaně Jan | Stark cycling team | 8200 m – dospělí | G junioři 17 - 18 let | 36 | 1236 | |
Klemsa Miloš | Koloshop Team | 8200 m – dospělí | E 60 - 69 let | 70 | 1270 | |
Koloc Josef | KCL KOOPERATIVA-Svijany | 8200 m – dospělí | F nad 70 let | 2 | 1202 | |
Konopásek Tomአ| Sport Races | 8200 m – dospělí | A 19 – 29 let | 71 | 1271 | |
Kopřiva Jan | Kuchyně Lípa | 8200 m – dospělí | A 19 – 29 let | 49 | 1249 | |
Krajčík Josef | DEXTER Cycling | 8200 m – dospělí | F nad 70 let | 4 | 1204 | |
Král Josef | Kbely cycling team | 8200 m – dospělí | E 60 - 69 let | 31 | 1231 | |
Kubelka Adam | Stark cycling team | 8200 m – dospělí | G junioři 17 - 18 let | 35 | 1235 | |
Kubíček Zdeněk | Eleven Head CST Cyklolive | 8200 m – dospělí | D 50 - 59 let | 37 | 1237 | |
Kudrnáč Miroslav | Lokomotiva Nymburk | 8200 m – dospělí | E 60 - 69 let | 54 | 1254 | |
Kuchař Přemysl | AC Sparta Praha cycling akademie | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 17 | 1217 | |
Kvač David | Šumava Riders JN.AC. | 8200 m – dospělí | G junioři 17 - 18 let | 57 | 1257 | |
Landa David | KCL Kooperativa - Svijany | 8200 m – dospělí | D 50 - 59 let | 32 | 1232 | |
Malík Tomáš | Kuchyně Lípa | 8200 m – dospělí | B 30 - 39 let | 68 | 1268 | |
Marek Jiři | Kolokrám | 8200 m – dospělí | E 60 - 69 let | 46 | 1246 | |
Mazůrek Lukáš | Lucky Dog | 8200 m – dospělí | B 30 - 39 let | 58 | 1258 | |
Mikšovská Alena | CSK Markus | 8200 m – dospělí | I ženy od 19 let | 38 | 1238 | |
Miller Milan | Tama Královice | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 18 | 1218 | |
Mojžíš Jaromír | TJ Stadion Louny | 8200 m – dospělí | E 60 - 69 let | 3 | 1203 | |
Mojžíšová Jaroslava | TJ Stadion Louny | 8200 m – dospělí | I ženy od 19 let | 1 | 1201 | |
Monti Alberto | Ústecké centrum cyklistiky | 8200 m – dospělí | G junioři 17 - 18 let | 62 | 1262 | |
Nedvěd Radek | KL sport Most | 8200 m – dospělí | D 50 - 59 let | 11 | 1211 | |
Novotný Břetislav | Děčin | 8200 m – dospělí | F nad 70 let | 48 | 1248 | |
Pacovský Tomáš | Dexter cykling | 8200 m – dospělí | D 50 - 59 let | 39 | 1239 | |
Pavlík Petr | UNLIMITED KM TRADING CZ | 8200 m – dospělí | B 30 - 39 let | 40 | 1240 | |
Raichl Mikuláš | Ústecké centrum cyklistiky | 8200 m – dospělí | A 19 – 29 let | 43 | 1243 | |
Raichl Mikuláš | Ústecké centrum cyklistiky | 8200 m – dospělí | A 19 – 29 let | 61 | 1261 | |
Raková Jitka | Cyklo Team Killi | 8200 m – dospělí | I ženy od 19 let | 8 | 1208 | |
Reichelt Rudolf | Kuchyně Lípa | 8200 m – dospělí | D 50 - 59 let | 47 | 1247 | |
Rendl Jaroslav | Dexter Cycling | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 24 | 1224 | |
Rothe Matěj | UNLIMITED KM TRADING CZ | 8200 m – dospělí | A 19 – 29 let | 65 | 1265 | |
Rydval Michal | AC SPARTA | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 23 | 1223 | |
Selleová Kateřina | Kuchyně Lípa | 8200 m – dospělí | I ženy od 19 let | 74 | 1274 | |
Semerád Pepa | Kuchyně Lípa | 8200 m – dospělí | D 50 - 59 let | 77 | 1277 | |
Schaperová Pavlína | SK Fav. Bílina | 8200 m – dospělí | I ženy od 19 let | 73 | 1273 | |
Skála Radim | Sokol Veltěž | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 10 | 1210 | |
Smit Ed. | Kuchyně Lípa | 8200 m – dospělí | F nad 70 let | 56 | 1256 | |
Svoboda Jaromír | Kuchyně Lípa | 8200 m – dospělí | A 19 – 29 let | 19 | 1219 | |
Šaník Luděk | KC Pivovar Konrád | 8200 m – dospělí | E 60 - 69 let | 72 | 1272 | |
Ševčik Petr | Turnov | 8200 m – dospělí | B 30 - 39 let | 45 | 1245 | |
Šilhán Jakub | Koloshop Team | 8200 m – dospělí | B 30 - 39 let | 60 | 1260 | |
Šimonek Petr | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | ||||
Šindelár Ladislav | Stark cycling team | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | |||
Šindelár Ladislav | Stark cycling team | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 29 | 1229 | |
Šlajchrt Filip | CK Kolokrám | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 13 | 1213 | |
Šmíd Luděk | Cyklovrakoviště & Lehká dětská kola | 8200 m – dospělí | E 60 - 69 let | 44 | 1244 | |
Štanc Milan | CFC Kladno | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 14 | 1214 | |
Šulc David | Dexter Cycling | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 21 | 1221 | |
Švagrovský Oliver | CK Slavoj Terezín | 8200 m – dospělí | K starší žáci 13 - 14 let | 50 | 1250 | |
Toráň Petr | Kuchyně Lípa | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 75 | 1275 | |
Vejvoda Josef | AC Sparta Praha | 8200 m – dospělí | D 50 - 59 let | 22 | 1222 | |
Vlk Ladislav | KPC Praha | 8200 m – dospělí | D 50 - 59 let | 53 | 1253 | |
Wolf Jan | xeelo cycling | 8200 m – dospělí | B 30 - 39 let | 33 | 1233 | |
Žitný Mirek | KCL Kooperativa Svijany | 8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 76 | 1276 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
8200 m – dospělí | C 40 - 49 let | 18 |
8200 m – dospělí | B 30 - 39 let | 12 |
8200 m – dospělí | E 60 - 69 let | 10 |
8200 m – dospělí | A 19 – 29 let | 9 |
8200 m – dospělí | D 50 - 59 let | 9 |
8200 m – dospělí | G junioři 17 - 18 let | 7 |
8200 m – dospělí | I ženy od 19 let | 6 |
8200 m – dospělí | F nad 70 let | 5 |
8200 m – dospělí | K starší žáci 13 - 14 let | 2 |
8200 m – dospělí | H kadeti 15 - 16 let | 1 |
Celkem | 79 |