HASOBĚH
MÍSTO ZÁVODU
Hlásná Třebaň
TYP ZÁVODU
Běh
DATUM ZÁVODU
13.08.2022
ČAS REGISTRACE
9:00 - 10:30
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Batík Martin | SDH Hlásná Třebáň | 5+km | Muži 40+ let | 4 | 14 | |
Burda Pavel | 10+km | Muži 40+ let | 18 | 37 | ||
Burda Šimon | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 17 | 70 | ||
Burdová Adéla | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 36 | 78 | ||
Calaj Juraj | JZD Mníšek | 10+km | Muži 40+ let | 8 | 35 | |
Císařová Kateřina | SDH Hlásná Třebáň | 10+km | Ženy 15-39 let | 70 | 88 | |
Císařová Kateřina | SDH Hlásná Třebaň | 10+km | Ženy 15-39 let | |||
Černá Zuzana | 5+km | Ženy 15-39 let | 57 | 34 | ||
Černý Jan | Niceman Harrachov | 10+km | Muži 40+ let | 47 | 47 | |
Černý Jan | Hicemen Harrachov | 10+km | Muži 40+ let | |||
Černý Kryštof | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 20 | 12 | ||
Černý Ruda | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 22 | 9 | ||
Darebná Radka | 5+km | Ženy 15-39 let | 68 | 200 | ||
Dvořáčková Nina | FRESH ONLY | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 26 | 74 | |
Dvořák František | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 34 | 85 | ||
Dvořák František | Zoufalci Run | 10+km | Muži 40+ let | 54 | 63 | |
Dvořáková Eliška | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 35 | 84 | ||
Dvořáková Tereza | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 33 | 82 | ||
Fišarová Růžena | 10+km | Ženy 40+ let | 69 | 90 | ||
Gardavsky Bohumil | FRESH ONLY | 10+km | Muži 15-39 let | |||
Glaser Cyril | Odečet plynu | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 2 | 2 | |
Glaserová Marta | Odečet plynu | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 1 | 3 | |
Glaserová Michaela | Odečet plynu | 10+km | Ženy 15-39 let | 3 | 7 | |
Hanč Tomáš | Zoufalci Run | 10+km | Muži 40+ let | 55 | 95 | |
Hejlek Petr | 5+km | Muži 15-39 let | 56 | 31 | ||
Holovská Alžběta | ASK Dipoli | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 28 | 66 | |
Holovská Josefína | ASK Dipoli | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 29 | 67 | |
Chládek Lukáš | 5+km | Muži 15-39 let | 63 | 62 | ||
Chládek Petr | 10+km | Muži 15-39 let | 59 | 36 | ||
Chládková Iveta | 5+km | Ženy 15-39 let | 64 | 92 | ||
Chládková Lilien | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 41 | 96 | ||
Chládková Nikoletta | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 40 | 76 | ||
Kafka Josef | EPP #pomahej pohybem | 5+km | Muži 15-39 let | 46 | 51 | |
Klecka František | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 9 | 39 | ||
Klecková Karolína | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 10 | 38 | ||
Kleckova Karolina | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | ||||
Korandová Petra | 2BWINNER team | 10+km | Ženy 15-39 let | |||
Korandová Petra | 2BWINNER TEAM | 10+km | Ženy 15-39 let | 52 | 93 | |
Kovářová Monika | 5+km | Ženy 15-39 let | 66 | 61 | ||
Kraus Daniel | Cheznovice | 10+km | Muži 15-39 let | 7 | 11 | |
Kraus Oliver | Chezkovice | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 6 | 6 | |
Kroček Martin | 10+km | Muži 40+ let | 13 | 73 | ||
Křenková Barbora | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 31 | 10 | ||
Křenková Natálie | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 32 | 52 | ||
Muller Sára | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 38 | 80 | ||
Nebáznivý Tomáš | 5+km | Muži 15-39 let | 44 | 86 | ||
Nováková Valentýna | ASK DIPOLI | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 24 | 75 | |
Nováková Viktorie | ASK DIPOLI | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 25 | 44 | |
Pantie Tayamba | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 15 | 32 | ||
Pantie Wafika | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 16 | 68 | ||
Pekárek Kryštof | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 12 | 42 | ||
Pekárková Sofie | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 11 | 41 | ||
Petr Martin | 5+km | Muži 15-39 let | 45 | 53 | ||
Pokorný Josef | 10+km | Muži 15-39 let | 48 | 21 | ||
Ruzimová Agáta | 5+km | Ženy 15-39 let | 62 | 94 | ||
Schútz Petr | 7. pohoří | 10+km | Muži 40+ let | 60 | 48 | |
Snopek Miloslava | TJ Sokol Hlásná Třebaň | 10+km | Ženy 40+ let | 53 | 65 | |
Snopek Štěpán | SDH Hlásná Třebbaň | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 19 | 72 | |
Strnad Richard | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 42 | 54 | ||
Strnadová Alžbeta | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 43 | 25 | ||
Stýblo Bruno | Plamínci | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 14 | 1 | |
Suja Matyáš | 10+km | Muži 15-39 let | 27 | 69 | ||
Šima Vladislav | SDH Hlásná Třebáň | 5+km | Muži 15-39 let | 5 | 20 | |
Šimonek Petr | 10+km | Muži 15-39 let | ||||
Šimonek Petr | 10+km | Muži 40+ let | ||||
Trpák Borek | 5+km | Muži 15-39 let | 65 | 91 | ||
Trpák Ladislav | 5+km | Muži 40+ let | 67 | 5 | ||
Trpáková Barbora | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 39 | 17 | ||
Trpáková Ema | 5+km | Ženy 15-39 let | 61 | 64 | ||
Tuckova Lucie | SDH Hlasna Treban | 5+km | Ženy 15-39 let | 58 | 33 | |
Tuček Antonín | SDH Hlásná Třebaň | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 21 | 45 | |
Tučková Lucie | SDH Hlasna Treban | 10+km | Ženy 15-39 let | |||
Tušek Marek | Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 23 | 13 | ||
Váňa Luděk | Běžím na pivo | 10+km | Muži 15-39 let | 72 | 71 | |
Viktorie Mašitová Natálie | SDH Hlásná Třebáň | 10+km | Ženy 15-39 let | 71 | 55 | |
Viktorie Mašitová Natálie | Hasiči Hlásná Třebaň | 10+km | Ženy 15-39 let | |||
Vingens Jakub | 10+km | Muži 15-39 let | 50 | 79 | ||
Vinzens Jan | 10+km | Muži 40+ let | 51 | 16 | ||
Vinzensová Helena | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 37 | 40 | ||
Zechovská Lucie | Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 30 | 50 | ||
Zima Matěj | Běžecký jádro | 10+km | Muži 15-39 let | 49 | 59 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
Dětské závody (okruh 200 m) | Holky | 22 |
Dětské závody (okruh 200 m) | Kluci | 14 |
10+km | Muži 40+ let | 10 |
10+km | Muži 15-39 let | 9 |
10+km | Ženy 15-39 let | 8 |
5+km | Ženy 15-39 let | 7 |
5+km | Muži 15-39 let | 7 |
10+km | Ženy 40+ let | 2 |
5+km | Muži 40+ let | 2 |
Celkem | 81 |