7 POHOŘÍ - JESENÍKY
MÍSTO ZÁVODU
Kouty nad Desnou
TYP ZÁVODU
Běh
DATUM ZÁVODU
10.09.2022
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Adámek Vít | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 1 | 1 | ||
Barabášová Renata | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 2 | 2 | ||
Barič Dominik | Brno | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 3 | 3 | |
Bednář Břetislav | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 4 | 4 | ||
Bejáková Radka | Děvuchy z hor | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 160 | 160 | |
Bělík Richard | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 5 | 5 | ||
Beran Jan | Vítkov | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 6 | 6 | |
Borkovcová Lucie | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 148 | 148 | ||
Božoňová Klára | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 7 | 7 | ||
Burdilák Radek | Vranov Sunday Runners | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 179 | 179 | |
C Iuliana | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 8 | 8 | ||
Ciffra Michal | Sumperske geny | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 9 | 9 | |
Crhonková Markéta | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 10 | 10 | ||
Čandas Michalis | Dukla Kajlovec | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | |||
Čecháková Iva | Olomouc | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 11 | 11 | |
Černíková Markéta | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 12 | 12 | ||
Čeřovská Olga | Russell Team | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 152 | 152 | |
Čipel Libor | Derde Leven Team | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 13 | 13 | |
David Michal | Šumperk | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 14 | 14 | |
Do Trang | Praha 10 - Vršovice | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 15 | 15 | |
DOubek Tomáš | Pardubice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 16 | 16 | |
Drabina Tomáš | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 17 | 17 | ||
Drabinová Marie | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 18 | 18 | ||
Dršták Vlastimil | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 144 | 144 | ||
Drtilová Veronika | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 19 | 19 | ||
Dufek Stanislav | SK Nové Město nad Metují | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 20 | 20 | |
Duffek Tomáš | Ústí nad Labem | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 21 | 21 | |
Dufková Jitka | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 22 | 22 | ||
Dvořák Kamil | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 24 | 24 | ||
Fellner Martin | Fenix Ski Team Jeseník | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 25 | 25 | |
Fešárek Jiří | FešiFitness | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 26 | 26 | |
Fiala Lukáš | Salomon Žerotín | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 27 | 27 | |
Fila Kamil | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 28 | 28 | ||
Flídrová Natálie | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 29 | 29 | ||
Frasier Andrea | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 30 | 30 | ||
Frasier Petr | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 31 | 31 | ||
Frelich Jan | Držovice | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 32 | 32 | |
Frelichová Hana | Držovice | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 33 | 33 | |
Frydrych Martin | Líšná | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | |||
Ganajova Nika | NikAdam | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 34 | 34 | |
Grézlová Terezie | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 35 | 35 | ||
Grygarová Pavlína | Opava | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 36 | 36 | |
Hájková Nikola | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 37 | 37 | ||
Hanáčík Pavel | Střechy 92 | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 149 | 149 | |
Havlena David | GoMango Hradec Kralové | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 38 | 38 | |
Havlenová Radka | AC Gomango Hogner | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 39 | 39 | |
Hejna Petr | TJ Maratonstav Úpice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 180 | 180 | |
Helešicová Kateřina | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 40 | 40 | ||
Hlaváč Martin | Preshowsky Bolt | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 41 | 41 | |
Hlaváčková Dagmar | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | ||||
Hlavačková Klára | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 42 | 42 | ||
Hloušek Martin | B - Outdoor | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 167 | 167 | |
Holcknecht Otakar | Za Tyristorku | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 43 | 43 | |
Horák Miroslav | BO! reality a finance | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 44 | 44 | |
Horakova Johana | Praha | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 45 | 45 | |
Horálková Eva | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 46 | 46 | ||
Horálková Kateřina | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 47 | 47 | ||
Hořáková Petra | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 48 | 48 | ||
Hrdlička Milan | Chvalčov | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 168 | 168 | |
Hrdličková Lydie | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 51 | 51 | ||
Hruška Roman | Hranice 1 | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 52 | 52 | |
Hruška Roman | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 153 | 153 | ||
Hudec Jan | Praha | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 53 | 53 | |
Chalk Zuzana | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 174 | 174 | ||
Chalk Steve | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 175 | 175 | ||
Charvátová Kateřina | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 54 | 54 | ||
Chytilová Eva | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 172 | 172 | ||
Illanic Miroslav | STG Opava | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 176 | 176 | |
Jančošek Jozef | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 55 | 55 | ||
Janečka Martin | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 56 | 56 | ||
Jarolímová Renáta | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 57 | 57 | ||
Jelínek Milan | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 58 | 58 | ||
Jelínková Karolína | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 59 | 59 | ||
Jeřábková Iveta | Javorník | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 60 | 60 | |
Juricek Bohdan | Brno | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 61 | 61 | |
Kadečka Petr | Zaloňov | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 62 | 62 | |
Kadlec Jakub | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 63 | 63 | ||
Kalivoda Pavel | STG Zlín | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 64 | 64 | |
Kalousek Kristián | Javorník | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 65 | 65 | |
Kaplan Tomáš | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 66 | 66 | ||
Kartousova Věra | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 67 | 67 | ||
Keclíková Michaela | RETARD Běhny Havířov | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 68 | 68 | |
Klikoš Jiří | A-tým | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 69 | 69 | |
Klikoš Jiří | Vlčata | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 70 | 70 | |
Klíma Lukáš | Olomouc | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 71 | 71 | |
Kohout Eva | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 200 | 200 | ||
Kohout Ondřej | Liberec 11 | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 72 | 72 | |
Komiňák Norbert | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 73 | 73 | ||
Koníčková Šárka | Naše vinotéka | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 161 | 161 | |
Košťálová Petra | Ostrava - Slezská Ostrava | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 74 | 74 | |
Kotherová Hedvika | Metylovice | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 75 | 75 | |
Kožina Adam | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 76 | 76 | ||
Kroupová Božena | Praha 6 | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 77 | 77 | |
Kubálek Lukáš | Lend-CZ | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 78 | 78 | |
Kubíček | Kiwi.com runners | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 79 | 79 | |
Kubíčková Kateřina | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 80 | 80 | ||
Kubjatko Michal | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 81 | 81 | ||
Kudelova Věra | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 82 | 82 | ||
Kulhánek Martin | Havířov | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 83 | 83 | |
Kvasnička Jozef | OZ KBPŠ | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 84 | 84 | |
Lastovičková Zuzana | BĚHNY Havířov | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 85 | 85 | |
Lecián Kristián | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 86 | 86 | ||
LUKÁŠ SCHOLTZ | TJ Hradec nad Moravicí | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 87 | 87 | |
Lukeš Petr | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 88 | 88 | ||
Macková Petra | STG Zlín | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 89 | 89 | |
Malý Hynek | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 90 | 90 | ||
Mastník Leoš | Jablonec nad Nisou | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 91 | 91 | |
Mastrakova Barbora | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 92 | 92 | ||
Matejkova Monika | Praha | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 93 | 93 | |
Metelková Táňa | Běžecký klub Náchod | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 94 | 94 | |
Mikešková Veronika | Dobratice | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 95 | 95 | |
Milatová Petra | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 96 | 96 | ||
Mísař Tomáš | RETARD Běhny Havířov | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 97 | 97 | |
Mlejnková Veronika | rekre běžec :-) | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 98 | 98 | |
Mrvková Michaela | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 99 | 99 | ||
Musil Vladimír | Rudolec | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 100 | 100 | |
Navrátilová Veronika | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 162 | 162 | ||
Nedělová Silvie | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 154 | 154 | ||
Nedopilová Olga | můj | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 150 | 150 | |
Němec Vlasta | Sobíňov | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 101 | 101 | |
Nesvadba Jiří | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 102 | 102 | ||
Netopil Tomáš | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | ||||
Nosková Markéta | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 155 | 155 | ||
Nowaková Zuzka | RETARD Běhny Havířov | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 103 | 103 | |
Nyeki Jan | Norskamoda.cz | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 199 | 199 | |
Orlová Veronika | Rýmařov | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 104 | 104 | |
Oškerová Monika | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 105 | 105 | ||
Pabjanová Eva | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 106 | 106 | ||
Paloušek Dan | Olomouc | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 107 | 107 | |
Parůžková Šárka | Báječné ženy v běhu | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 108 | 108 | |
Pešák Jiří | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 185 | 185 | ||
Peterkova Eva | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 109 | 109 | ||
Petrašek Adam | NikAdam | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 110 | 110 | |
Pilátová Katka | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 111 | 111 | ||
Polívková Jana | Dòda team | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 112 | 112 | |
Portyš Miloš | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 183 | 183 | ||
Poskočil Pavel | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 113 | 113 | ||
Potáček Pavel | Brno | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 114 | 114 | |
Procházková Aneta | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 115 | 115 | ||
Prošek Tomáš | FunTom | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | |||
Prudil Tomáš | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 116 | 116 | ||
Prüger Jan | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 117 | 117 | ||
Přibyl Jakub | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 118 | 118 | ||
Robert Szotkowski | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 134 | 134 | ||
Roll Martin | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 119 | 119 | ||
Sailr Radek | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 182 | 182 | ||
Sás Ladislav | SK Vyhlídka | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 170 | 170 | |
Sečkář Pavel | The Losers Initiative | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 156 | 156 | |
Schuster Adam | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 173 | 173 | ||
Siuda Bronislav | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 120 | 120 | ||
Siudová Lucie | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 121 | 121 | ||
Sládek Martin | Táta v kondici | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 122 | 122 | |
Slaničková Patricie | Liberec | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 123 | 123 | |
Slavíková Michaela | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 181 | 181 | ||
Slovák Tomáš | Praha | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 124 | 124 | |
Solská Adéla | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 151 | 151 | ||
sopr Martin | Soprona | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 125 | 125 | |
Stejkalová Renáta | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 126 | 126 | ||
Strnad Filip | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 127 | 127 | ||
Ševčík Petr | Kiwi.com | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 128 | 128 | |
Šimkova Pavlina | PinkPower | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 129 | 129 | |
Šindler Petr | STG Opava | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 130 | 130 | |
Šlechtová Marie | Ztracenej čip Jaroměř | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 131 | 131 | |
Šťastný Michal | Pardubice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 132 | 132 | |
Štěrba Jiří | Karlovy Vary | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 133 | 133 | |
Štýbnarová Radka | Czech Outdoor Team | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 184 | 184 | |
Švachová Petra | Krnov | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 50 | 50 | |
Tobáš Jan | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 135 | 135 | ||
Tobiáš Martin | POJ F≈M | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 136 | 136 | |
Tomášek Michal | Brno | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 137 | 137 | |
Tomašov Martin | 2To | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 157 | 157 | |
Trojáková Martina | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 158 | 158 | ||
Urubek Ondřej | Hanácké plankton | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 138 | 138 | |
Vachova Gabriela | Czech Iceman | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 165 | 165 | |
Válková Veronika | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 139 | 139 | ||
Vanēk Roman | Kaňovice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 140 | 140 | |
Vaňousek Václav | Podbrahy | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 141 | 141 | |
Večeřová Michaela | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 163 | 163 | ||
Vencl David | Czech Iceman | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 166 | 166 | |
Vesela Zuzana | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 164 | 164 | ||
Větrovský Jakub | OCR Poděbrady | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 142 | 142 | |
Vilímcová Lenka | Olomouc | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 143 | 143 | |
Vocetka Tomáš | Adidas Runners Prague | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 188 | 188 | |
Vojta Miloslav | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 159 | 159 | ||
Walova Martina | Regiorun | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 145 | 145 | |
Zajíčková Nikola | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 169 | 169 | ||
Záškodová Lucie | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 146 | 146 | ||
Zatloukalová Eva | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 178 | 178 | ||
Zdražil Marek | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 177 | 177 | ||
Zonková Petra | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 147 | 147 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 45 |
Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 27 |
Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 24 |
Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 22 |
Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 19 |
Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 17 |
Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 16 |
Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 14 |
Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 6 |
Celkem | 190 |