7 POHOŘÍ - BESKYDY
MÍSTO ZÁVODU
Trojanovice
TYP ZÁVODU
Běh
DATUM ZÁVODU
16.07.2022
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Adamec Lukáš | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 1 | 1001 | ||
Ambros Robin | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 2 | 1002 | ||
Bařina Michal | Lískovec | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 175 | 1175 | |
Bauerová Lucie | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 3 | 1003 | ||
Bavorová Alena | Trutnov | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 4 | 1004 | |
Bednář Břetislav | Město Rýmařov | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 5 | 1005 | |
Beran Jan | Vítkov | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 6 | 1006 | |
Binderová Viktorie | M & V | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 7 | 1007 | |
Blažek Lukáš | Lesní Albrechtice | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 210 | 1210 | |
Blažková Matějová Vendula | Milovice | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 8 | 1008 | |
Boudný Jan | Zdravotník Praha | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 204 | 1204 | |
Bublíková Dominika | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 192 | 1192 | ||
Bureš Michal | Smíšci | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 9 | 1009 | |
Buriánek Lukáš | Pinguin Shop | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 164 | 1164 | |
Buvalová Andrea | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 194 | 1194 | ||
Capik Jaroslav | Ostrava-Poruba | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 10 | 1010 | |
Čalfová Andrea | Survival | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 11 | 1011 | |
Čelakovská Martina | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 12 | 1012 | ||
Černá Nikola | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 211 | 1211 | ||
Čipel Libor | Derde Leven Team | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 13 | 1013 | |
Dančová Kateřina | Hlučín | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 14 | 1014 | |
Danielka Filip | The losers initiative | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | |||
Danielka Filip | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 221 | 1221 | ||
david Michal | KMB | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 15 | 1015 | |
Do Trang | Praha 10 - Vršovice | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 16 | 1016 | |
Dogaru Vasil | Swahil Beer Team | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 17 | 1017 | |
Dohnalová Andrea | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 202 | 1202 | ||
Dohnalová Karolína | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 18 | 1018 | ||
Doleželová Lucie | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 19 | 1019 | ||
Doleželovi Kateřina | Litomyšl | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 20 | 1020 | |
Domik Juraj | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 219 | 1219 | ||
Dominková Šárka | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 218 | 1218 | ||
Doseděl Michal | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 21 | 1021 | ||
Doubek Tomáš | Pardubice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 22 | 1022 | |
Dovičič Radek | Grey Wolf | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 23 | 1023 | |
Droždiák Radim | Mushing team Ostrava | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 203 | 1203 | |
Droždiaková Petra | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 205 | 1205 | ||
Duffek Tomáš | Ústí nad Labem | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 24 | 1024 | |
Dvorak Michal | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 25 | 1025 | ||
El Hassan Júnis | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 26 | 1026 | ||
Fojtík Dan | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 199 | 1199 | ||
Fojtíková Marcela | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 27 | 1027 | ||
Frič Pavel | CHECOMACOCO | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 28 | 1028 | |
Frňková Pavla | Proč ne | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | |||
Fukala Marek | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 215 | 1215 | ||
Gahura Ivo | Staré město | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 206 | 1206 | |
Galiová Inge | Stg Karviná | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 29 | 1029 | |
Gavlíková Jarmila | MK Seitl Ostrava | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 31 | 1031 | |
Gemmelová Jana | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 187 | 1187 | ||
Grebnar David | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 226 | 1226 | ||
Gremlica Miroslav | Gremlins | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 32 | 1032 | |
Gužík Martin | VPKOH | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 228 | 1228 | |
Haasová Tereza | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 33 | 1033 | ||
Hájek Jakub | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 229 | 1229 | ||
Hájková Nikola | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 34 | 1034 | ||
Halamicek Marek | Beskydy salomon fanclub | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 162 | 1162 | |
Hanko Veronika | Veřovice | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 112 | 1112 | |
Hasala David | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 200 | 1200 | ||
Havlena David | AC Gomango Hogner | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 35 | 1035 | |
Havlenová Elena | AC Gomango | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 36 | 1036 | |
Havlenová Radka | AC Gomango Hogner | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 37 | 1037 | |
Hejna Petr | TJ Maratonstav Úpice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 230 | 1230 | |
Holická Marta | Hrádek | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 38 | 1038 | |
Horakova Johana | Praha | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 39 | 1039 | |
Horváthová Katrin | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 148 | 1148 | ||
Hořáková Petr | Bruzovice | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 40 | 1040 | |
Hořínek Martin | SK Oceláci Ostrava | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 41 | 1041 | |
Hořínek Martin | SK Oceláci Ostrava | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 42 | 1042 | |
Hrnčíř Stanislav | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 43 | 1043 | ||
Hruška Roman | Hranice | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 44 | 1044 | |
Hudec Jan | Praha | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 45 | 1045 | |
Huryta Jakub | TK Renarkon | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 188 | 1188 | |
Hyršová Romana | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 181 | 1081 | ||
Chalupa Tadeas | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 46 | 1046 | ||
Chalupova Patricie | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 47 | 1047 | ||
Chmela Jan | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 71 | 1071 | ||
Chmelařová Eliška | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 48 | 1048 | ||
Chvastek David | Jobs Contact | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 223 | 1223 | |
Chytil Jakub | Kurnik Šopa hospoda | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 49 | 1049 | |
Iwaszek Michal | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 50 | 1050 | ||
Jan Michal | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 51 | 1051 | ||
Jarčuška Václav | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 30 | 1030 | ||
Jašek Radovan | Partyja Frenštát p.R. | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 52 | 1152 | |
Ježková Jaroslava | NVPP team | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 195 | 1195 | |
Jurkovská Lenka | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 168 | 1168 | ||
Kadečka Petr | Zaloňov | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 53 | 1053 | |
Kadlčík Vít | VPKOH | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 55 | 1055 | |
Karlík Radomír | Underground Ultrarunners | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 57 | 1057 | |
Karská Nikola | Atletika Holešov | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 169 | 1169 | |
Karský David | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 170 | 1170 | ||
Kartousová Věra | Qeenofall | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 58 | 1058 | |
Kazda Petr | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 196 | 1196 | ||
Kelnar Vladimír | Štramberk | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 59 | ||
Kikerlová Soňa | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 60 | 1060 | ||
Kleinová Zuzana | My2 | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 171 | 1171 | |
Kocian Daniel | Hupnakolo.cz | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 61 | 1061 | |
Kohout Ondřej | Liberec 11 | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 62 | 1062 | |
Kokośek Oldřich | Sachasport Dynafit | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 224 | 1224 | |
Kolodějová Aneta | MTO | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 189 | 1189 | |
Kolodijčák Josef | Kunčice pod Ondřejníkem | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 63 | 1063 | |
Konečná Dominika | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 142 | 1142 | ||
Koníčková Šárka | Naše vinotéka | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 64 | 1064 | |
Kopková Iveta | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 172 | 1072 | ||
Kotalová Kristýna | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 186 | 1186 | ||
Kousalová Michaela | WilliJemSe | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 65 | 1065 | |
Kroutilová Petra | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 66 | 1066 | ||
Kroužilová Iva | Atletika Kolín/ GP Kolín | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 67 | 1067 | |
Kubová Simona | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 69 | 1069 | ||
Kudelova Věra | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 70 | 1070 | ||
Kulhánek Martin | Havířov | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 72 | 1172 | |
Kummer Jiří | My2 | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 173 | 1173 | |
Kupčák Vítězslav | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 73 | 1073 | ||
Kutty Jana | Libeř | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 74 | 1074 | |
kvapilova Taťána | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 75 | 1075 | ||
Lantová Romana | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 76 | 1076 | ||
Lantová Zuzana | Tuči | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 77 | 1077 | |
Lásková Mana | - | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 68 | 1068 | |
Lastovičková Ivana | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 78 | 1078 | ||
Lastovičková Zuzana | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 79 | 1079 | ||
Lettava Marek | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 182 | 1182 | ||
Lipčíková Lucie | Karpatské naděje | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 165 | 1165 | |
Lukeš Petr | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 80 | 1080 | ||
Lyková Lucie | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 81 | 1181 | ||
Magnusek Martin | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 82 | 1082 | ||
Maloň Tomáš | Predator workout Brno | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 83 | 1083 | |
Malý Hynek | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 84 | 1084 | ||
Mančíková Markéta | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 174 | 1174 | ||
Marcoňová Natálie | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 85 | 1085 | ||
Martinek Tomáš | KpO | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 86 | 1086 | |
Mastník Leoš | Jablonec nad Nisou | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 87 | 1087 | |
Mašlík Michal | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | ||||
Matejkova Monika | Praha | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 88 | 1088 | |
Melecká Kateřina | Babylonbike Litultovice | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 89 | 1089 | |
Metelková Táňa | Běžecký klub Náchod | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 90 | 1090 | |
Mezeš Marek | Green Ralley Tatry Poprad | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 91 | 1091 | |
Miczková Iveta | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 92 | 1092 | ||
Michal Planka | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 93 | 1093 | ||
Mísař Tomáš | Běhny Havířov | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 94 | 1094 | |
Mohylová Soňa | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 185 | 1185 | ||
Mokroš Miroslav | Vratimov | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 209 | 1209 | |
Moravanská Věra | Veselí nad Moravou | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 95 | 1095 | |
Moravcová Gabriela | STG Opava | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 96 | 1096 | |
Moravcová Tereza | Praha | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 97 | 1097 | |
Moravec Antonín | Rozběháme Pardubice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 98 | 1098 | |
Mořkovská Simona | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 216 | 1216 | ||
Mrňka Aleš | Prostějov | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 99 | 1099 | |
Musilová Markéta | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 190 | 1190 | ||
Nečasová Zuzana | VK Slavia Praha | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 175 | ||
Nedbálek Václav | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 100 | 1100 | ||
Nesvadba Jiří | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 101 | 1101 | ||
Novák Václav | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 102 | 1102 | ||
Nowaková Zuzka | Běhny Havířov | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 103 | 1103 | |
Oškerová Monika | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 176 | 1176 | ||
Otevřelová Kristýna | Columbia Montrail/ Čeladná | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 104 | 1104 | |
Palicová Nikola | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 177 | 1177 | ||
Paľová Vanesa | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 105 | 1105 | ||
Pavel Jakub | Žuchovské Terasy | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 106 | 1106 | |
Pavinská Aneta | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 107 | 1107 | ||
Pavlíček Roman | RRP | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 108 | 1108 | |
Pavliska Petr | Beskydští čerti | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 109 | 1109 | |
Pelohová Kateřina | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 217 | 1217 | ||
Peterkova Eva | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 110 | 1110 | ||
Petrasek Adam | Nikadam | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 111 | 1111 | |
Petrová Martina | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 112 | |||
Pilátová Katka | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 113 | 1113 | ||
Pivoňka Denis | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 163 | 1163 | ||
Pokorný Zdeněk | Czech Samurais | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 220 | 1220 | |
Pop Marek | AKEZ Kopřivnice | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 114 | 1114 | |
Poskočil Pavel | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 178 | 1178 | ||
Poskočilová Anika | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 179 | 1179 | ||
Procházková Aneta | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 115 | 1115 | ||
Prosserová Kateřina | Brno | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 116 | 1116 | |
Prouza Robert | Trojanovice | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 183 | 1183 | |
Rašovský Matěj | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 117 | 1117 | ||
Rodák Marek | Ostrava | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 118 | 1118 | |
Rokyta Roman | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 180 | 1180 | ||
Roll Martin | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 119 | 1119 | ||
Románek Jaroslav | Olomouc | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 208 | 1208 | |
Románková Věra | Olomouc | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 207 | 1207 | |
Rychlík Jakub | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 120 | 1120 | ||
Římal Milan | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 121 | 1121 | ||
Sailer Radek | borec na konec | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 122 | 1122 | |
Samiec Milan | Hlavně se nepo.... | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 123 | 1123 | |
Sibera Jan | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | ||||
Sibera Jan | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 222 | 1222 | ||
Siuda Bronislav | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 124 | 1124 | ||
Siudová Lucie | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 125 | 1125 | ||
Skotáková Veronika | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 126 | 1126 | ||
Skrbková Lenka | TJ Sokol Železný Brod | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 127 | 1127 | |
Slaničková Patricie | Liberec | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 128 | 1128 | |
Slezáček Michal | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 212 | 1212 | ||
Slovák Tomáš | Praha | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 129 | 1129 | |
Smékalová Eliška | SK černé plíce | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 225 | 1225 | |
Sobotková Šárka | Mushing team Ostrava | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 130 | 1130 | |
Sontag Ivo | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 214 | 1214 | ||
Soukup Petr | BOOTCAMPS | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 131 | 1131 | |
Staněk Jakub | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 132 | 1132 | ||
Stašek Ilja | Odpadlík Žatec | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 133 | 1133 | |
Strouhalová Marta | Báječné ženy v běhu | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 167 | 1167 | |
Střížová Tereza | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 134 | 1134 | ||
Svatá Barbora | Ostrava | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 135 | 1135 | |
Sýkorová Monika | Moňulka | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 136 | 1136 | |
Syptáková Renata | Růžďka | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 137 | 1137 | |
Szotkowski Robert | Run 99 | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | |||
Šachteli Veronika | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 138 | 1138 | ||
Šeděnka Martin | Šeďové | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 139 | 1139 | |
Šeděnková Barbora | Šeďové | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 140 | 1140 | |
Šimonová Elen | X-Trail Orlová | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 184 | 1184 | |
Šimská Zuzana | RAKOVEC RUN | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 141 | 1141 | |
Šíp Jaroslav | STG Opava | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 142 | ||
Škrabánek Petr | MK Seitl Ostrava | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 197 | 1197 | |
Šlechtová Marie | Ztracenej čip Jaroměř | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 143 | 1143 | |
Šnapková Jana | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 166 | 1166 | ||
Šotolová Jana | Zlín | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 54 | 1054 | |
Šťastný Michal | Pardubice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 144 | ||
Štefanský Pavel | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 145 | 1145 | ||
Štěpán Marek | Dolní Lhota | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 146 | 1146 | |
Štěpánová Anežka | Dolní Lhota | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 147 | 1147 | |
Štěrba Jiří | Karlovy Vary | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 148 | ||
Šustová Marie | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 149 | 1149 | ||
Šváček Jindřich | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 150 | 1150 | ||
Tobiáš Martin | POJ FM | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 151 | 1151 | |
Tyburcová Jitka | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 152 | 1052 | ||
uherek tomas | Borci z beskyd | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 153 | 1153 | |
Urasiková Dagmar | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 213 | 2211 | ||
Válková Veronika | Frýdek-Místek | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 154 | 1154 | |
Vašut Vladimír | Kozbach | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 155 | 1155 | |
Veselská Renata | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 191 | 1191 | ||
Větrovská Nina | Nina Větrovská | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 198 | 1198 | |
Větrovský Jakub | OCR Poděbrady | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 156 | 1156 | |
Vinda Lukáš | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 144 | 1144 | ||
Vojtěšek Roman | Rover road | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 157 | 1157 | |
Volný David | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 227 | 1227 | ||
Wawraszová Marie | TKB Michal | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 56 | 1056 | |
Zaoral Josef | Kojetín | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 158 | 1158 | |
Zbranek Václav | Valachbajk team | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 193 | 1193 | |
Zonková Petra | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 159 | 1059 | ||
Zonyga Jan | HS Kohútka | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 160 | 1160 | |
Zuzaňák Vilém | Biatlon Ostrava | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 161 | 1161 | |
Žak Robert | Tygr a pampeliška | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 201 | 1201 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 47 |
Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 39 |
Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 36 |
Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 26 |
Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 25 |
Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 22 |
Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 19 |
Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 13 |
Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 13 |
Celkem | 240 |