7 POHOŘÍ - JIZERSKÉ HORY
MÍSTO ZÁVODU
Bílý Potok
TYP ZÁVODU
Běh
DATUM ZÁVODU
18.06.2022
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Albrecht Jan | Mnichovo Hradiste | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 1 | 1001 | |
Albrigtsen Tobias | ALPE PROF | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 2 | 1102 | |
Čermák Michal | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 88 | 1088 | ||
Černá Jana | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 3 | 1103 | ||
Černá Pavlína | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 89 | 1089 | ||
Černý Ondřej | Mír a lásku | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 4 | 1004 | |
Čipel Libor | Derde Leven Team | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 5 | 1005 | |
Čoričová Patricie | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 90 | 1090 | ||
Danicek Nikolas | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | ||||
David Michal | KMB | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 6 | 1006 | |
Devátý Zdeněk | Pobežime? | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 114 | 1114 | |
Do Trang | Praha 10 - Vršovice | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 7 | 1007 | |
Doubek Tomáš | Pardubice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 8 | 1008 | |
Drahokoupil Jakub | Rozvážně a s radostí | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 9 | 1009 | |
Duffek Tomáš | Ústí nad Labem | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 10 | 1010 | |
Eliasova Petra | TOP RUN CLUB | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 11 | 1011 | |
Frydrych Jakub | Praha | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 12 | 1012 | |
Gazdos David | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 13 | 1013 | ||
Gittlerová Jitka | Biatlon Liberec | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | |||
Hájek Matěj | SKP Kornspitz Jablonec | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 14 | 1014 | |
Hájková Nikola | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 15 | 1015 | ||
Havlena David | GoMango Hradec Kralové | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 16 | 1016 | |
Havlena David | GoMango Hradec Kralové | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 17 | 1017 | |
Havlena David | AC Gomango Hogner | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 18 | 1018 | |
Havlenová Radka | AC Gomango Hogner | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 19 | 1019 | |
Havlíková Gabriela | Praha | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 20 | 1020 | |
Hejna Petr | TJ Maratonstav Úpice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 91 | 1091 | |
Hellebrant Petr | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 21 | 1021 | ||
Hlavatý Jan | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 22 | 1022 | ||
Holická Marta | Hrádek | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 23 | 1023 | |
Horakova Johana | Praha | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 24 | 1024 | |
Hradecká Kateřina | Triathlon team Příbram | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 25 | 1025 | |
Hradecký Jan | Triathlon team Příbram | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 26 | 1026 | |
Hradová Radka | Hodkovice nad Mohelkou | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | |||
Hrda Lukáš | IDDQD Runners | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 109 | 1109 | |
Hrubý Lukáš | SPONA Teplice | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 27 | 1027 | |
Hudec Jan | Praha | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 28 | 1028 | |
Hyka Karel | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 29 | 1029 | ||
Janda Tomáš | ŠNECI V BĚHU DĚČÍN | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 30 | 1030 | |
Ježek Přemysl | AC Slovan Liberec | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 31 | 1031 | |
Juričková Petra | Šneci v běhu | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 32 | 1032 | |
Kadečka Petr | Zaloňov | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 33 | 1033 | |
Kadeřábek Michal | KČT Slavoj | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 34 | 1034 | |
Kasal Alexandr | Village Boys | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 108 | 1108 | |
Kaštánková Andrea | Nutrend | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 102 | 1002 | |
Kohout Ondřej | Liberec 11 | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 35 | 1035 | |
Kohutova Tereza | Praha | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 36 | 1036 | |
Košková Martina | Kora | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 113 | 1113 | |
Král Josef | Dolní Bousov | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 92 | 1092 | |
Kroupová Božena | Praha 6 | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 37 | 1037 | |
Kubeček Jáchym | HK Pardubice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 112 | 1112 | |
Kudrna Aleš | Praha 7 | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 38 | 1038 | |
Kutmon Tomáš | Praha Modřany | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 39 | 1039 | |
Laušmanová Hana | Praha 7 | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 40 | 1040 | |
Linhartová Radka | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 93 | 1093 | ||
Magnusek Martin | Praha | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | |||
Malinský Václav | NALEHKO.com | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 42 | 1042 | |
Marek Jerie | Tj Magla | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 41 | 1041 | |
Mašek Pavel | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 94 | 1094 | ||
Matejkova Monika | Praha | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 44 | 1044 | |
Matrasová Kateřina | Svět Běhu | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 110 | 1110 | |
Meranová Lenka | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 45 | 1045 | ||
Metelková Táňa | Běžecký klub Náchod | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 46 | 1046 | |
Mikeš Marek | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 101 | 1101 | ||
Mitáček Jan | VSK Humanita | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 47 | 1047 | |
Mlíka Jindra | Pardubice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 48 | 1048 | |
Mlynka Ladislav | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 103 | 1003 | ||
Nárožníková Eliška | Praha 6 | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 49 | 1049 | |
Novák Martin | Praha | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 50 | 1050 | |
Nováková Lucie | OK Jiskra Nový Bor | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 51 | 1051 | |
Nováková Radomíra | Kočky + | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 52 | 1052 | |
Ottová Lucie | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 53 | 1053 | ||
Pacltova Lucie | Jablonné v Podještědí | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 54 | 1054 | |
Pancl Ondřej | Holce | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 105 | 1105 | |
Panclová Radana | Holce | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 104 | 1104 | |
Pánek Jan | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 55 | 1055 | ||
Pekárková Marie | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 56 | 1056 | ||
Pešta Lukáš | Radvánovice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 57 | 1057 | |
Peterkova Eva | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 58 | 1058 | ||
Pfeifer Pavel | Čistá u Horek | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 59 | 1059 | |
Pilátová Katka | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 60 | 1060 | ||
Pilátová Monika | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 100 | 1100 | ||
Pokorný Zdeněk | Czech Samurais | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 95 | 1095 | |
Procházková Aneta | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 61 | 1061 | ||
Puš Václav | HS Jizerky | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 62 | 1062 | |
Pušová Michaela | SWSL Lučany | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 63 | 1063 | |
Regner Tomáš | Biatlon Liberec | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 64 | 1064 | |
Regnerová Jana | Biatlon Liberec | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 65 | 1065 | |
Roll Martin | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 66 | 1066 | ||
Roučková Ollie | Czech Samurais - CZexxx | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 67 | 1067 | |
Řezníček Tomáš | Liberec | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 68 | 1068 | |
Sailer Radek | borec na konec | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 69 | 1069 | |
Semerád Michal | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 70 | 1070 | ||
Skácel Jan | Johanina uklížecka | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 117 | 1117 | |
Skrbková Lenka | TJ Sokol Železný Brod | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 71 | 1071 | |
Skuhravý David | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 106 | 1106 | ||
Slaničková Patricie | Liberec | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 72 | 1072 | |
Slovák Tomáš | Praha | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 73 | 1073 | |
Smetanová Barbora | SKP Kornspitz Jablonec | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 74 | 1074 | |
soldátová lenka | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 75 | 1075 | ||
Sontag Ivo | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 107 | 1107 | ||
Soukup Petr | BOOTCAMPS | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 96 | 1096 | |
Svatošová Jana | Fyziosport | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 43 | 1043 | |
Svrček Martin | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 76 | 1076 | ||
Šalandová Jiřina | Praha | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 97 | 1097 | |
Šlechtová Marie | Ztracenej čip Jaroměř | Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 77 | 1077 | |
Šonková Romana | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 116 | 1116 | ||
Šťastný Michal | Pardubice | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 78 | 1078 | |
Štěrba Jiří | Karlovy Vary | Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 79 | 1079 | |
Šulc Jakub | Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 80 | 1080 | ||
Šulcová Eliška | ÚCHRPCH | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 98 | 1098 | |
Šustová Marie | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 81 | 1081 | ||
Švihovská Eva | Team Jizerky | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 82 | 1082 | |
Švihovský Jaromír | Team Jizerky | Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 83 | 1083 | |
Tvrzníková Anna | Pobežime? | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 115 | 1115 | |
VANĚČKOVÁ Eva | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 84 | 1084 | ||
Větrovská Nina | Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 99 | 1099 | ||
Větrovský Jakub | OCR Poděbrady | Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 85 | 1085 | |
Vopatová Štěpánka | Podještědští Pardálové | Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 86 | 1086 | |
Zajíčková Barbora | Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 111 | 1111 | ||
zerzubová Sára | Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 87 | 1087 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
Hlavní trať 20+ km | Muži do 39 let | 26 |
Hlavní trať 20+ km | Muži nad 40 let | 20 |
Kari Traa RUN 5+ km | Ženy bez rozdílu věku | 13 |
Alternativní trať 10+ km | Ženy do 39 let | 13 |
Alternativní trať 10+ km | Muži do 39 let | 12 |
Hlavní trať 20+ km | Ženy do 39 let | 12 |
Alternativní trať 10+ km | Ženy nad 40 let | 9 |
Hlavní trať 20+ km | Ženy nad 40 let | 8 |
Alternativní trať 10+ km | Muži nad 40 let | 8 |
Celkem | 121 |