Dubenský běh pro dobrou věc - 6.ročník
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Srdečně Vás zveme v sobotu 7. května 2022 do Dubného na fotbalové hřiště udělat již pošesté dobrou věc.
Naším cílem je jako každý rok podpořit rodinu, která bojuje za lepší životní podmínky pro své zdravotně
postižené dítě. Letos běžíme pro předčasně narozená čtyřletá dvojčátka Šimonka a Matýska z Litvínovic u
ČB s dětskou mozkovou obrnou. Vaší účastí přispějete především na jejich rehabilitace a léčebné pobyty.
Naším cílem je jako každý rok podpořit rodinu, která bojuje za lepší životní podmínky pro své zdravotně
postižené dítě. Letos běžíme pro předčasně narozená čtyřletá dvojčátka Šimonka a Matýska z Litvínovic u
ČB s dětskou mozkovou obrnou. Vaší účastí přispějete především na jejich rehabilitace a léčebné pobyty.
MÍSTO ZÁVODU
Dubné
TYP ZÁVODU
Běh
DATUM ZÁVODU
07.05.2022
ČAS REGISTRACE
od 12:00
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Afanasenko Sergey | Prostě Běž | 5km | Muži | 85 | 85 | |
Afanasenko Sergey | 3km | Muži | 46 | 346 | ||
Ambrož Jan | 5km | Muži | ||||
Ambrož Jan | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 6-8 let | ||||
Ambrož Martin | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 6-8 let | ||||
Ambrožová Lucie | 3km | Ženy | 1 | 301 | ||
Andres Pavel | 1. FC Netolice | 5km | Muži | 162 | 162 | |
Antl Jan | 5km | Muži | 116 | 116 | ||
Antlová Jolana | 5km | Ženy | 115 | 115 | ||
Babka Tomáš | 5km | Muži | 171 | 171 | ||
Bárta Lukáš | 5km | Muži | 74 | 74 | ||
Bělka Jakub | 5km | Muži | 157 | 157 | ||
Beneš Lukáš | 3km | Muži | 55 | 355 | ||
Benešová ANdrea | 3km | Ženy | 56 | 356 | ||
Benešová Tereza | 3km | Ženy | 54 | 354 | ||
Bína Pavel | 5km | Muži | 3 | 3 | ||
Bínová Jitka | 5km | Ženy | 4 | 4 | ||
Bínová Michaela | 3km | Ženy | 2 | 302 | ||
Bláhová Dagmar | 5km | Ženy | 79 | 79 | ||
Bošková Magdaléna | 3km | Ženy | 98 | 398 | ||
Brabec Marek | 5km | Muži | 105 | 105 | ||
Brom Ondřej | Žluté Rukavice | 5km | Muži | |||
Brož Martin | 3km | Muži | 53 | 353 | ||
Brož Martin | 3km | Muži | 79 | 379 | ||
Břicháčková Lucie | 5km | Ženy | 6 | 6 | ||
Caletka Petr | 1. FC Netolice | 5km | Muži | 156 | 156 | |
Coufal Michael | 5km | Muži | 56 | 56 | ||
Coufal Michal | 5km | Muži | 55 | 55 | ||
Čajan Filip | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 9-12 let | ||||
Čajan Lukáš | 3km | Muži | 3 | 303 | ||
Čajan Šimon | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 6-8 let | ||||
Čajanová Pavla | 3km | Ženy | 4 | 304 | ||
Čajanová Pavla | 3km | Ženy | 5 | 305 | ||
Černá Klára | 3km | Ženy | 93 | 393 | ||
David Jakub | Dětské závody - dobrovolné startovné | Děti 0-5 let | ||||
David Jakub | 5km | Muži | 7 | 7 | ||
Davidová Aneta | Mokré | Dětské závody - dobrovolné startovné | Holky 6-8 let | |||
Davidova Julie | Mokre | Dětské závody - dobrovolné startovné | Děti 0-5 let | |||
Davidová Kateřina | Dětské závody - dobrovolné startovné | Děti 0-5 let | ||||
Davidová Tereza | 5km | Ženy | 8 | 8 | ||
Davidova Zuzana | 5km | Ženy | 9 | 9 | ||
Diviš Jonáš | 3km | Muži | 106 | 406 | ||
Dolejší Marek | 3km | Muži | 102 | 402 | ||
Dolejší Marek | 5km | Muži | 176 | 176 | ||
Drmotová Marie | 3km | Ženy | 47 | 347 | ||
Duchoňová Eva | 5km | Ženy | 10 | 10 | ||
Duchoňová Eva | 5km | Ženy | 124 | 124 | ||
Dvořák Matěj | 3km | Muži | 6 | 306 | ||
Dvořák Petr | 3km | Muži | 7 | 307 | ||
Dvořák Šimon | 3km | Muži | 8 | 308 | ||
Dvořák Tomáš | 5km | Muži | 119 | 119 | ||
Dvořáková Andrea | 5km | Ženy | 11 | 11 | ||
Dvořáková Andrea | 3km | Ženy | 9 | 309 | ||
Dvořáková Eva | 5km | Ženy | 158 | 158 | ||
Dvořáková Renáta | 3km | Ženy | 97 | 397 | ||
Ema | 3km | Ženy | 20 | 999 | ||
Ertl René | 3km | Muži | 50 | 350 | ||
Ertlová Tereza | 3km | Ženy | 51 | 351 | ||
Eva | 3km | Ženy | 19 | 998 | ||
Farka Vojtěch | 5km | Muži | 12 | 12 | ||
Fessl Lukáš | #tymdejvid | 5km | Muži | |||
Fidler Martin | 5km | Muži | 174 | 174 | ||
Fleišmann Jan | 3km | Muži | 84 | 384 | ||
Fleišmannová Adéla | 3km | Ženy | 83 | 383 | ||
Fleišmanová Nikola | 3km | Ženy | 92 | 392 | ||
Franzová Jitka | 5km | Ženy | 102 | 102 | ||
Fux Pavel | 1. FC Netolice | 5km | Muži | 164 | 164 | |
Gold Richard | 3km | Muži | 104 | 404 | ||
Gold Richard | 3km | Muži | 10 | 310 | ||
Gold Richard | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 9-12 let | ||||
Goldová Hana | 3km | Ženy | 11 | 311 | ||
Goldová Hana | Dětské závody - dobrovolné startovné | Holky 9-12 let | ||||
Hajnová Daniela | Fight Club | 5km | Ženy | 89 | 89 | |
Hála Kamil | 5km | Muži | 66 | 66 | ||
Hálek Michal | 3km | Muži | 12 | 312 | ||
Hálek Ondřej | Klub Jihočeských maratonců | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 6-8 let | |||
Hálová Tereza | 3km | Ženy | 43 | 343 | ||
Havel Jakub | RK Stejskal | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 9-12 let | |||
Havel Jakub | RK Stejskal | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 9-12 let | |||
Havel Jan | RK Stejskal | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 9-12 let | |||
Havel Miloš | 3km | Muži | 26 | 326 | ||
Havlová Lenka | RK Stejskal | 3km | Ženy | 13 | 313 | |
Hejlová Aneta | 5km | Ženy | 81 | 81 | ||
Hejlová Kristýna | 5km | Ženy | 80 | 80 | ||
Honsa Petr | ESO Doubravice | 5km | Muži | |||
Horáček Jan | 5km | Muži | 170 | 170 | ||
Houner Jakub | 5km | Muži | 125 | 125 | ||
Jakubec František | 5km | Muži | 103 | 103 | ||
Jakubec Martin | České Budějovice | 5km | Muži | 141 | 141 | |
Jandus Tomáš | Prostě Běž | 5km | Muži | 128 | 128 | |
Janíková Nikola | 5km | Ženy | 92 | 92 | ||
Jašek Pavel | 5km | Muži | 167 | 167 | ||
Jašek Pavel | 5km | Muži | 169 | 169 | ||
Jirásek Vladimír | 5km | Muži | 126 | 126 | ||
Jirásková Michaela | 3km | Ženy | 14 | 314 | ||
Jirásková Michaela | 3km | Ženy | 15 | 315 | ||
Jircová Petra | Brouk klub CB | 3km | Ženy | |||
Jirková Petra | 3km | Ženy | 16 | 316 | ||
Jirkovský Václav | 5km | Muži | 86 | 86 | ||
Jirkovský Václav | 5km | Muži | 161 | 161 | ||
Joza Adam | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 6-8 let | ||||
Joza Lukáš | 5km | Muži | 15 | 15 | ||
Joza Lukáš | 3km | Muži | 17 | 317 | ||
Jozová Marcela | 5km | Ženy | 16 | 16 | ||
Jozová Marcela | 3km | Ženy | 18 | 318 | ||
Jůsko Petr | 5km | Muži | 17 | 17 | ||
Jusková Tereza | 3km | Muži | 81 | 381 | ||
Kamitzová Ema | 3km | Ženy | 19 | 319 | ||
Kamitzová Ema | Dětské závody - dobrovolné startovné | Holky 6-8 let | ||||
Kamitzova Eva | 3km | Ženy | 20 | 320 | ||
Kamlach Broňa | 3km | Ženy | 101 | 401 | ||
Kamlach Bronislav | 3km | Muži | 78 | 378 | ||
Kamlachová Bára | 3km | Ženy | 99 | 399 | ||
Kimmel Tomáš | Prostě Běž | 5km | Muži | 45 | 45 | |
Klausová Marta | 5km | Ženy | 159 | 159 | ||
Klíma Martin | 5km | Muži | 148 | 148 | ||
Klímová Aneta | 5km | Ženy | 147 | 147 | ||
Klímová Dana | 5km | Ženy | 145 | 145 | ||
Klímová Tereza | 5km | Ženy | 146 | 146 | ||
Kocatová Anna | TJ Karate | 5km | Ženy | 59 | 59 | |
Kocich Matyáš | TJ Sokol Dubné | 5km | Muži | 53 | 53 | |
Kocich Pavel | TJ Sokol Dubné | 5km | Muži | 54 | 54 | |
Kocichová Petra | 5km | Ženy | 51 | 51 | ||
Kočer Daniel | 5km | Muži | 134 | 134 | ||
Kočí Vojtěch | 5km | Muži | 151 | 151 | ||
Kojan Pavel | 5km | Muži | 140 | 140 | ||
Kojanová Jana | 5km | Ženy | 139 | 139 | ||
Kolafa Pavel | TJ Karate | 5km | Muži | 58 | 58 | |
Konášek Václav | RASTY team ! | 5km | Muži | 18 | 18 | |
Konášková Marie | Hluboká nad Vltavou | Dětské závody - dobrovolné startovné | Holky 9-12 let | |||
Kotilová Veronika | 3km | Ženy | 45 | 345 | ||
Kotková Blanka | 5km | Ženy | 19 | 19 | ||
Král Martin | Dubné | 5km | Muži | 73 | 73 | |
Kročák Martin | 3km | Muži | 38 | 338 | ||
Kročák Martin | 5km | Muži | 153 | 153 | ||
Kročáková Hana | 3km | Ženy | 41 | 341 | ||
Kropáček Milan | 5km | Muži | 20 | 20 | ||
Kubatová Nikola | 3km | Ženy | 21 | 321 | ||
Kubo Petr | 3km | Muži | 22 | 322 | ||
Kubová Aneta | 5km | Ženy | 21 | 21 | ||
Kubová Aneta | 3km | Ženy | ||||
Kubová Karolína | 3km | Ženy | 24 | 324 | ||
Kubová Kristýna | 3km | Ženy | 25 | 325 | ||
Kümmel Jan | 5km | Muži | 22 | 22 | ||
Kymla Jiří | 5km | Muži | ||||
Kymla Jiří | 5km | Muži | ||||
Lafata Antonín | TJ Sokol Dubné | 5km | Muži | 77 | 77 | |
Lafata Antonín | 3km | Muži | 71 | 371 | ||
Laštovková Eliška | 5km | Ženy | 111 | 111 | ||
Lekešová Petra | 5km | Ženy | 84 | 84 | ||
Lexa JIří | Rusty | 5km | Muži | 26 | 26 | |
Lisner Vladimir | 5km | Muži | 95 | 95 | ||
Liška Daniel | Prostě Běž | 5km | Muži | 129 | 129 | |
Lošek František | 5km | Muži | ||||
Loukota Jan | 3km | Muži | 61 | 361 | ||
Lukáš David | 3km | Muži | 69 | 369 | ||
Lukáš Jiří | 3km | Muži | 67 | 367 | ||
Lukáš Jiří | 3km | Muži | 68 | 368 | ||
Lukášová Iveta | 3km | Ženy | 66 | 366 | ||
Lukš Kryštof | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 6-8 let | ||||
Macík Jan | 5km | Muži | 137 | 137 | ||
Mačlová Barbora | 3km | Ženy | 73 | 373 | ||
Mačlová Barbora | 3km | Ženy | ||||
Macháčková Eva | 5km | Ženy | 88 | 88 | ||
Malechová Andrea | 5km | Ženy | 163 | 163 | ||
Marhoun Bruno | TJ Sokol Dubné | 5km | Muži | 78 | 78 | |
Marmoun Zbzněk | 5km | Muži | 110 | 110 | ||
Marmounová Eva | 5km | Ženy | 109 | 109 | ||
Mates, Olík Fidlerovi Petra, | 3km | Muži | 40 | 340 | ||
Meinel Albert | 3km | Muži | 48 | 348 | ||
Meinelová Viktoria | 3km | Ženy | 49 | 349 | ||
Migl Petr | 5km | Muži | 29 | 29 | ||
Migl Petr | 5km | Muži | ||||
Mikšl Martin | RASTY team! | 5km | Muži | 30 | 30 | |
Mikšl Rostislav | RASTY team! | 5km | Muži | 32 | 32 | |
Mikulášková Michala | 5km | Ženy | 93 | 93 | ||
Motisová Kristýna | 3km | Ženy | 39 | 339 | ||
Mrkvanová Petra | 5km | Ženy | 33 | 33 | ||
Narkovská Lucie | 5km | Ženy | 113 | 113 | ||
Narkovský Jiří | 5km | Muži | 114 | 114 | ||
Natálie Hálková | Klub Jihočeských maratonců | Dětské závody - dobrovolné startovné | Holky 6-8 let | |||
Návara Matěj | 5km | Muži | 100 | 100 | ||
Návarová Jana | 5km | Ženy | 87 | 87 | ||
Novák Petr | 5km | Muži | 160 | 160 | ||
Novák Zeman | 3km | Muži | 82 | 382 | ||
Nováková Ludmila | 5km | Ženy | 60 | 60 | ||
Novotná Miroslava | TJ Karate ČB | 5km | Ženy | 52 | 52 | |
Oberreiter Jan | 5km | Muži | 97 | 97 | ||
Pagáčová Marcela | 3km | Ženy | 63 | 363 | ||
Pašková Jana | 5km | Ženy | 91 | 91 | ||
Pavel Miloš | Brouk Klub České Budějovice | 3km | Muži | |||
Pavel Miloš | Brouk Klub České Budějovice | 5km | Muži | 34 | 34 | |
Pavlová Ellen | Brouk klub CB | Dětské závody - dobrovolné startovné | Děti 0-5 let | |||
Pavlová Ellen | Brouk klub CB | 3km | Ženy | |||
Pavlová Laura | Brouk klub CB | Dětské závody - dobrovolné startovné | Holky 6-8 let | |||
Pavlová Laura | Brouk klub CB | 3km | Ženy | |||
Pechoušek Jan | 3km | Muži | 42 | 342 | ||
Pechoušek Miroslav | Budějcká 12 | 5km | Muži | 35 | 35 | |
Píšová Ivana | 5km | Ženy | ||||
Plemlová Iveta | 3km | Ženy | 27 | 327 | ||
Plza Marek | 5km | Muži | 183 | 183 | ||
Plza Petr | 5km | Muži | 182 | 182 | ||
Podzemský Vojta | 3km | Muži | 94 | 394 | ||
Podzemský Vojtěch | Dubné | 5km | Muži | 70 | 70 | |
Poiselová Emma | 5km | Ženy | 121 | 121 | ||
Poláčková Tereza | 5km | Ženy | 104 | 104 | ||
Poláková Tereza | 3km | Ženy | 100 | 400 | ||
Polcar Jiří | 5km | Muži | 168 | 168 | ||
Pomijová Veronika | 5km | Ženy | 136 | 136 | ||
Pospíchal Tomáš | TJ Žabovřesky | 3km | Muži | 70 | 370 | |
Pražák Filip | 3km | Muži | 52 | 352 | ||
Prchoušek Jan | 5km | Muži | 62 | 62 | ||
Procházka David | 5km | Muži | 65 | 65 | ||
Procházka Radim | 5km | Muži | 63 | 63 | ||
Procházková Agáta | 5km | Ženy | 112 | 112 | ||
Procházková Romana | 5km | Ženy | 64 | 64 | ||
Račman Petr | Prostě Běž | 5km | Muži | 57 | 57 | |
Reisingerová Alena | 5km | Ženy | 155 | 155 | ||
Rosenfelder Jiří | 5km | Muži | 99 | 99 | ||
Růzha Vlastislav | 3km | Muži | 103 | 403 | ||
Růzka Vlastimil | 5km | Muži | 175 | 175 | ||
Rybová Ivona | 3km | Ženy | 62 | 362 | ||
Ryzner Matyáš | 3km | Muži | 64 | 364 | ||
Řezníček Vojtěch | TJ Sokol Dubné | 5km | Muži | 72 | 72 | |
Říha Jaroslav | 5km | Muži | 75 | 75 | ||
Sábo Lukáš | 5km | Muži | 94 | 94 | ||
Sellnerová Hana | 3km | Ženy | 105 | 405 | ||
Schwarzová Pavlína | 5km | Ženy | 36 | 36 | ||
Sitek David | 3km | Muži | 90 | 390 | ||
Sitek Oliver | 3km | Muži | 89 | 389 | ||
Sitková Nikola | 3km | Ženy | 91 | 391 | ||
Smažík Mikuláš | 3km | Muži | 74 | 374 | ||
Smolková Pavlína | 3km | Ženy | 28 | 328 | ||
Smolková Pavlína | 3km | Ženy | 86 | 386 | ||
Sojkova Ilona | 3km | Ženy | 29 | 329 | ||
Sojková Michaela | 3km | Ženy | 30 | 330 | ||
Steinbauerová Veronika | 5km | Ženy | 120 | 120 | ||
Středová Zuzana | 3km | Ženy | ||||
Svoboda Daniel | 5km | Muži | ||||
Svoboda Daniel | 3km | Muži | 85 | 385 | ||
Svoboda Karel | 3km | Muži | 31 | 331 | ||
Svoboda Lubomír | prostě běž | 5km | Muži | 133 | 133 | |
Svoboda Ondrej | 5km | Muži | 172 | 172 | ||
Svoboda Petr | Prostě Běž | 5km | Muži | 132 | 132 | |
Svobodová Nikola | 3km | Ženy | 32 | 332 | ||
Svobodová Nikola | Dětské závody - dobrovolné startovné | Holky 9-12 let | ||||
Svobodová Eva | 5km | Ženy | 173 | 173 | ||
Svobodová Hana | 5km | Ženy | 47 | 47 | ||
Šilpoch Adam | SK Zliv | Dětské závody - dobrovolné startovné | Děti 0-5 let | |||
Šíma Matej | 5km | Muži | 67 | 67 | ||
Šimon Pavel | SK Slavošovice | 3km | Muži | 33 | 333 | |
Šimonová Majda | SK Slavošovice | Dětské závody - dobrovolné startovné | Děti 0-5 let | |||
Šímová Anna | 3km | Ženy | 44 | 344 | ||
Šíp Pavel | 3km | Muži | 59 | 359 | ||
Šípová Daniela | 3km | Ženy | 58 | 358 | ||
Šlencová Michaela | RK Stejskal | 5km | Ženy | 38 | 38 | |
Šramová Michaela | 3km | Ženy | 60 | 360 | ||
Štěrba Matěj | 3km | Muži | 95 | 395 | ||
Šusta Martin | Fight Club | 5km | Muži | 90 | 90 | |
Švajda Eda | 3km | Muži | 57 | 357 | ||
Švajda Josef | Dubné | 5km | Muži | 71 | 71 | |
Švajda Kamil | 5km | Muži | 61 | 61 | ||
Tabery Michelle | 5km | Ženy | 82 | 82 | ||
Tabery Tomáš | 5km | Muži | 83 | 83 | ||
Talíř František | 5km | Muži | 122 | 122 | ||
Talíř Jakub | 5km | Muži | 107 | 107 | ||
Talíř Karel | 5km | Muži | 108 | 108 | ||
Talířová Magdaléna | 5km | Ženy | 106 | 106 | ||
Tesař Lukáš | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 6-8 let | ||||
Tesař Tomáš | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 6-8 let | ||||
Tesařová Veronika | 3km | Ženy | 34 | 334 | ||
Tichý Matyáš | ZŠ Za Nádražím Český Krumlov | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 6-8 let | |||
Tomšovicová Pavlína | 5km | Ženy | 39 | 39 | ||
Traplová Anna | 5km | Ženy | 138 | 138 | ||
Tupá Markéta | SK Slavošovice | 3km | Ženy | 35 | 335 | |
Turková Jindřiška | 5km | Ženy | 40 | 40 | ||
Turnhöferová Marie | 5km | Ženy | 41 | 41 | ||
Tušerová | Musher klub JCC | 5km | Ženy | 42 | 42 | |
Udbr Petr | TJ Sokol Dubné | 5km | Muži | 68 | 68 | |
Uhlíř Dalibor | 5km | Muži | 165 | 165 | ||
Uhlířová Michaela | 5km | Ženy | 166 | 166 | ||
Úlehla Karel | Prostě Běž | 5km | Muži | 131 | 131 | |
Ullrich Jakub | 5km | Muži | 130 | 130 | ||
Vácha Lukáš | 5km | Muži | 101 | 101 | ||
Valentová Klára | 5km | Ženy | 179 | 179 | ||
Vášová Klára | 3km | Ženy | 36 | 336 | ||
Vášová Nela | 3km | Ženy | 37 | 337 | ||
Vávra Filip | 5km | Muži | ||||
Vávra Filip | 5km | Muži | 142 | 142 | ||
Vávra Matěj | Dětské závody - dobrovolné startovné | Děti 0-5 let | ||||
Vávra Šimon | 5km | Muži | ||||
Vávra Šimon | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 9-12 let | ||||
Vávra Šimon | 5km | Muži | 143 | 143 | ||
Vávra Vít | 3km | Muži | 72 | 372 | ||
Vávra Vít | 3km | Muži | ||||
Vávra Vít | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 6-8 let | ||||
Veřtát Oliver | Dubné | 5km | Muži | 76 | 76 | |
Veřttátová Sofie | TJ Sokol Dubné | 5km | Ženy | 69 | 69 | |
Viktorová Irena | 5km | Ženy | 44 | 44 | ||
Vlková Nora | 3km | Ženy | 77 | 377 | ||
Vobr Jan | 3km | Muži | 80 | 380 | ||
Vobr Petr | TJ Sokol Dubné | 3km | Muži | 65 | 365 | |
Vondrošková Mirka | 3km | Ženy | 76 | 376 | ||
Vondroušek David | 3km | Muži | 75 | 375 | ||
Vondrušová Mirka | 5km | Ženy | 178 | 178 | ||
Vorel Petr | 5km | Muži | 118 | 118 | ||
Vorel Tobiáš | 5km | Muži | 117 | 117 | ||
Vostoupal Matouš | 5km | Muži | 144 | 144 | ||
Vranovská Zdeňka | 5km | Ženy | 43 | 43 | ||
Vranovský Alfréd | Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 6-8 let | ||||
Vranovský Alfréd | 5km | Muži | 135 | 135 | ||
Vycpálek Jaroslav | 5km | Muži | 50 | 50 | ||
Vycpálková Radka | 5km | Ženy | 48 | 48 | ||
Wurst Martin | Prostě Běž | 5km | Muži | 46 | 46 | |
Zelenda Luboš | 5km | Muži | 149 | 149 | ||
Zelendová Jiřina | 5km | Ženy | 150 | 150 | ||
Zelendová Tereza | 5km | Ženy | 152 | 152 | ||
Zeman Mikuláš | 5km | Muži | 154 | 154 | ||
Zikešová Ivana | 5km | Ženy | 177 | 177 | ||
Zimmelová Veronika | Prostě Běž | 5km | Ženy | 96 | 96 | |
Zubíček Michal | Prostě Běž | 5km | Muži | 127 | 127 | |
Žukevič Maroš | 5km | Muži | 123 | 123 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
5km | Muži | 112 |
5km | Ženy | 67 |
3km | Ženy | 62 |
3km | Muži | 50 |
Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 6-8 let | 11 |
Dětské závody - dobrovolné startovné | Děti 0-5 let | 7 |
Dětské závody - dobrovolné startovné | Kluci 9-12 let | 6 |
Dětské závody - dobrovolné startovné | Holky 6-8 let | 4 |
Dětské závody - dobrovolné startovné | Holky 9-12 let | 3 |
Celkem | 322 |