DECATHLON RUN 2022
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 6.ročník běžeckého závodu pro všechny sportovce a rodiny s dětmi
MÍSTO ZÁVODU
Plzeň
TYP ZÁVODU
Běh
DATUM ZÁVODU
01.05.2022
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Burian Tomáš | Rpety | 115 m | Kluci 0-6 let | 74 | 74 | |
Kocová Lidie | 115 m | Holky 0-6 let | 278 | 278 | ||
Anna Bauerová + Jana Krajčíová | 2x5,7 km | Štafety ženy | 501 | 501 | ||
Augusta Karel | VRR | 10 km | Muži 40+ let | 247 | 247 | |
Baxa Jáchym | TJ SOKOL PETŘÍN SG | 2 km | Kluci 13-17 let | 82 | 82 | |
Baxová Markéta | TJ SOKOL PETŘÍN SG | 1350 m | Holky 10-12 let | 83 | 83 | |
Bedřich Tomáš | 10 km | Muži 18-39 let | 294 | 294 | ||
Bláhová Petra | 10 km | Ženy 40+ let | 297 | 297 | ||
Bohman Vojtěch | 10 km | Muži 18-39 let | 295 | 295 | ||
Bradová Lenka | 10 km | Ženy 18-39 | 298 | 298 | ||
Brejchová Zora | 115 m | Holky 0-6 let | 1 | 1 | ||
Brož + Lucie Kolářová | 2x5,7 km | Štafety smíšené | 502 | 502 | ||
Brych Kristián | 115 m | Kluci 0-6 let | 2 | 2 | ||
Brych Oliver | 800 m | Kluci 7-9 let | 15 | 15 | ||
Cinková Ema | 115 m | Holky 0-6 let | 55 | 55 | ||
Civišová Zuzana | 10 km | Ženy 18-39 | 201 | 201 | ||
Čechák Adam | 800 m | Kluci 7-9 let | 275 | 275 | ||
Čecháková Nela | 800 m | Holky 7-9 let | 276 | 276 | ||
Čepelka Jakub | 115 m | Kluci 0-6 let | 58 | 58 | ||
Černá Magdalena | Sportovní Club Černý | 800 m | Holky 7-9 let | 19 | 19 | |
Černý Martin | Sportovní Club Černý | 800 m | Kluci 7-9 let | 20 | 20 | |
Černý Milan | SC Černý | 10 km | Muži 40+ let | 202 | 202 | |
Červenka Milan | TJ Dynamo Pardubice | 10 km | Muži 40+ let | 220 | 220 | |
Dagmar Třeštíková + Jan Třeštík | Rozběháme Česko | 2x5,7 km | Štafety smíšené | 513 | 513 | |
Dědová Anna | 1350 m | Holky 10-12 let | 270 | 270 | ||
Dobiášová Amálie | 1350 m | Holky 10-12 let | 21 | 21 | ||
Dolejš Mathias | 800 m | Kluci 7-9 let | 289 | 289 | ||
Doležal Daniel | 115 m | Kluci 0-6 let | 75 | 75 | ||
Doležalová Petra | 10 km | Ženy 18-39 | 252 | 252 | ||
Doupníková Lucie | 115 m | Holky 0-6 let | 65 | 65 | ||
Drozd Lukáš | 800 m | Kluci 7-9 let | 22 | 22 | ||
Drozd Matěj | 800 m | Kluci 7-9 let | 24 | 24 | ||
Duda Václav | 10 km | Muži 18-39 let | 221 | 221 | ||
Efi Divišová + | 2x5,7 km | Štafety smíšené | 515 | 515 | ||
Elena Socas Plasencia + | 2x5,7 km | Štafety smíšené | 523 | 523 | ||
Fleišmanová Šárka | 1350 m | Holky 10-12 let | ||||
Fleišmanová Šárka | 1350 m | Holky 10-12 let | 81 | 81 | ||
Floriánová Veronika | 1350 m | Holky 10-12 let | 284 | 284 | ||
Fremundova Zuzana | 115 m | Holky 0-6 let | ||||
Fryčková Štěpánka | Rozběháme Kralovice | 10 km | Ženy 40+ let | 222 | 222 | |
Gilain Klára | 10 km | Ženy 40+ let | 300 | 300 | ||
Gottfriedová Amálie | 800 m | Holky 7-9 let | 25 | 25 | ||
Götz Eliáš | 115 m | Kluci 0-6 let | 26 | 26 | ||
Götzová Emma | 115 m | Holky 0-6 let | 27 | 27 | ||
Hájek Robert | COPR Přeštice | 10 km | Muži 40+ let | 203 | 203 | |
Hampl Ondřej | 115 m | Kluci 0-6 let | 290 | 290 | ||
Hart Radek | Baroko Maraton | 10 km | Muži 40+ let | |||
Havlíček Jan | 115 m | Kluci 0-6 let | 28 | 28 | ||
Havlíčková Klára | 800 m | Holky 7-9 let | 29 | 29 | ||
Hermannová Kristýna | DECATHLON | 10 km | Ženy 18-39 | 204 | 204 | |
Horká Žaneta | 10 km | Ženy 18-39 | 223 | 223 | ||
Hronová | Plzeň | 10 km | Ženy 18-39 | 249 | 249 | |
Hubinská Evelína | 115 m | Holky 0-6 let | 272 | 272 | ||
Hubinská Isabela | 115 m | Holky 0-6 let | 273 | 273 | ||
Humlová Lucie | 10 km | Ženy 18-39 | 224 | 224 | ||
Hupačová Klára | SK Petřín | 115 m | Holky 0-6 let | 30 | 30 | |
Chebeň Radovan | Decathlon | 10 km | Muži 18-39 let | 241 | 241 | |
Chebeňová Ema | 115 m | Holky 0-6 let | 67 | 67 | ||
Chejlava David | 10 km | Muži 18-39 let | 205 | 205 | ||
Chypyus Mykyta | 1350 m | Kluci 10-12 let | 31 | 31 | ||
Iulian Vasiliu | 10 km | Muži 18-39 let | 225 | 225 | ||
Ivana Makovcová + Jiří Krupička | 2x5,7 km | Štafety smíšené | 510 | 510 | ||
Ivana Šmídová + Josef Šmíd | Rozběháme Kralovice | 2x5,7 km | Štafety smíšené | 527 | 527 | |
Jája Košanová + Káťa Dubská | Rozběháme Plzeň | 2x5,7 km | Štafety ženy | 521 | 521 | |
Jája Košanová + Káťa Dubská | Rozběháme Plzeň | 2x5,7 km | Štafety ženy | |||
Jan Lipavsky + Marek Lukeš | Rozběháme Strakonice | 2x5,7 km | Štafety muži | 522 | 522 | |
Jana Hocká + Adam Hocký | 2x5,7 km | Štafety smíšené | 518 | 518 | ||
Jana Sornasová + Tereza Lukešová | Rozběháme Plzeň | 2x5,7 km | Štafety ženy | 524 | 524 | |
Janda Jan | 115 m | Kluci 0-6 let | 258 | 258 | ||
Ježková Hana | 10 km | Ženy 40+ let | 226 | 226 | ||
Joglová Anna | Petřin Plzeň | 1350 m | Holky 10-12 let | |||
Joglová Anna | 1350 m | Holky 10-12 let | 277 | 277 | ||
Kanaloš Mavis | 115 m | Holky 0-6 let | 32 | 32 | ||
Karolínka Reichertová | 115 m | Holky 0-6 let | 33 | 33 | ||
Kéhar Ota | Rozběháme Plzeň | 10 km | Muži 40+ let | 227 | 227 | |
Klabačka Daniel | SCPL Plzeň | 800 m | Kluci 7-9 let | 16 | 16 | |
Klára Kabátová + | Bádec Přeštice | 2x5,7 km | Štafety ženy | 506 | 506 | |
Klepačová Karolína | 1350 m | Holky 10-12 let | 271 | 271 | ||
Kmoch Petr | 800 m | Kluci 7-9 let | 266 | 266 | ||
Kocourek Pavel | 10 km | Muži 40+ let | ||||
Kocourek Pavel | 10 km | Muži 40+ let | 296 | 296 | ||
Kocová Aneta | Kornatice | 10 km | Ženy 18-39 | 238 | 238 | |
Koleňáková Eva | 10 km | Ženy 18-39 | 248 | 248 | ||
Konigsmark Petr | 10 km | Muži 18-39 let | 303 | 303 | ||
Konigsmarková Eva | 10 km | Ženy 18-39 | 302 | 302 | ||
Königsmarková Gabriela | 115 m | Holky 0-6 let | 34 | 34 | ||
Korba Radek | 115 m | Kluci 0-6 let | 3 | 3 | ||
Korba Viktor | 115 m | Kluci 0-6 let | 4 | 4 | ||
Korbová Tereza | Rozběháme Hostivice | 10 km | Ženy 18-39 | 206 | 206 | |
Kořínek Vladimír | Nehecuj me | 10 km | Muži 40+ let | 253 | 253 | |
Košanová Eliška | 115 m | Holky 0-6 let | 282 | 282 | ||
Kovalská Adéla | 115 m | Holky 0-6 let | 76 | 76 | ||
Král Josef | 10 km | Muži 18-39 let | 292 | 292 | ||
Kratochvíl Pavel | AK Škoda Plzeň | 1350 m | Kluci 10-12 let | 35 | 35 | |
Krauz Tomáš | 10 km | Muži 18-39 let | 228 | 228 | ||
Kroupar Jakub | 800 m | Kluci 7-9 let | 268 | 268 | ||
Kroupar Jaroslav | 10 km | Muži 18-39 let | 269 | 269 | ||
Kroupar Lukáš | 1350 m | Kluci 10-12 let | 267 | 267 | ||
Křenová Petra | 10 km | Ženy 40+ let | 229 | 229 | ||
Kučerová Jana | Rozběháme Klatovy | 10 km | Ženy 18-39 | 230 | 230 | |
Kunštová Julie | Rozběháme Strakonice | 1350 m | Holky 10-12 let | 9 | 9 | |
Kunštová Kateřina | Rozběháme Strakonice | 10 km | Ženy 18-39 | 207 | 207 | |
Kůsova Lenka | Triatlet Karlovy Vary | 10 km | Ženy 40+ let | 231 | 231 | |
Kůsová Nikola | Triatlet Karlovy Vary | 800 m | Holky 7-9 let | 36 | 36 | |
Lenka Čadová + Dominik Čada | Stod | 2x5,7 km | Štafety smíšené | 504 | 504 | |
Lukáš Drozd + Pavla Drozdová | 2x5,7 km | Štafety smíšené | 516 | 516 | ||
Malinký Ondřej | 10 km | Muži 18-39 let | 232 | 232 | ||
Malinký Viktor | AK Škoda Plzeň | 800 m | Kluci 7-9 let | 37 | 37 | |
Málková Amálie | 800 m | Holky 7-9 let | 265 | 265 | ||
Mandausová Vladimíra | Bezedna Team | 10 km | Ženy 18-39 | |||
Mandausová Vladimíra | 10 km | Ženy 18-39 | 293 | 293 | ||
Marešová Petra | Litice | 10 km | Ženy 40+ let | |||
Markéta Šantínová + Michaela Beštová | Santala team | 2x5,7 km | Štafety ženy | 525 | 525 | |
Maroušková Žaneta | Rozběháme Strakonice | 10 km | Ženy 18-39 | 208 | 208 | |
Martin + Zbyněk Pašek | Vačice | 2x5,7 km | Štafety muži | 511 | 511 | |
Martin Kňava + Jana Čočková | Bike a Běh Ostrov | 2x5,7 km | Štafety smíšené | 507 | 507 | |
Martin Rejda + Zbyněk Pašek | Vačice | 2x5,7 km | Štafety muži | 512 | 512 | |
Mašek Michal | 10 km | Muži 18-39 let | 233 | 233 | ||
Mikov Sviatoslav | 115 m | Kluci 0-6 let | 38 | 38 | ||
Milan Mach + Jitka Machová | 2x5,7 km | Štafety smíšené | 509 | 509 | ||
Minařík Petr | Falcon Rokycany | 10 km | Muži 40+ let | 209 | 209 | |
Minaříková Karolína | Falcon Rokycany | 1350 m | Holky 10-12 let | 10 | 10 | |
Minibaev Nikita | 10 km | Muži 18-39 let | 239 | 239 | ||
Mojžíš Matěj | 115 m | Kluci 0-6 let | 5 | 5 | ||
Mudra Daniel | 10 km | Muži 40+ let | 240 | 240 | ||
Mudra Štěpán | 115 m | Kluci 0-6 let | 39 | 39 | ||
Mudra Štěpán | 115 m | Kluci 0-6 let | ||||
Nádvorník Nikolas | 1350 m | Kluci 10-12 let | 283 | 283 | ||
Natálie Hyšková + Sylva Hyšková | . | 2x5,7 km | Štafety ženy | 505 | 505 | |
Němeček Erik | 800 m | Kluci 7-9 let | 17 | 17 | ||
Němeček Jiří | 115 m | Kluci 0-6 let | 6 | 6 | ||
Nová Nela | 800 m | Holky 7-9 let | 40 | 40 | ||
Nováková Ema | AK. Škoda | 1350 m | Holky 10-12 let | 11 | 11 | |
Nový Jonáš | 115 m | Kluci 0-6 let | 41 | 41 | ||
Nový Matěj | 1350 m | Kluci 10-12 let | 42 | 42 | ||
Ondra moroziv + Jaroslav stašek | 2x5,7 km | Štafety muži | 528 | 528 | ||
Ondřej Světlík + Ester Isabella Světlíková | 2x5,7 km | Štafety smíšené | 503 | 503 | ||
Padrta Lukáš | 115 m | Kluci 0-6 let | 43 | 43 | ||
Padrtová Nikol | 115 m | Holky 0-6 let | 44 | 44 | ||
Paima Jaroslav | Neatlet | 10 km | Muži 18-39 let | 254 | 254 | |
Palková Eliška | 1350 m | Holky 10-12 let | 274 | 274 | ||
Pašek Lukáš | 10 km | Muži 18-39 let | 236 | 236 | ||
Pašková Karolína | 115 m | Holky 0-6 let | 45 | 45 | ||
Pazourek Max | 115 m | Kluci 0-6 let | 7 | 7 | ||
Pešková Aneta | 115 m | Holky 0-6 let | 8 | 8 | ||
Pešková Eliška | 800 m | Holky 7-9 let | 18 | 18 | ||
Pešková Ivana | 10 km | Ženy 18-39 | 210 | 210 | ||
Plevová Markéta | Decathlon | 10 km | Ženy 18-39 | 211 | 211 | |
Podebradská Viktorie | 1350 m | Holky 10-12 let | 263 | 263 | ||
Podstatná Karolína | Rozběháme Česko | 10 km | Ženy 18-39 | 235 | 235 | |
Poláková Alena | Rozběháme Plzeň | 10 km | Ženy 40+ let | 234 | 234 | |
Polanková Linda | 10 km | Ženy 40+ let | 244 | 244 | ||
Porcal Vojtíšek | Decathlon | 10 km | Muži 18-39 let | 212 | 212 | |
Procházka Lukáš | 115 m | Kluci 0-6 let | 280 | 280 | ||
Prokopová Daniela | 1350 m | Holky 10-12 let | 12 | 12 | ||
Przimak Zlata | 800 m | Holky 7-9 let | 264 | 264 | ||
Pudil Marek | 10 km | Muži 40+ let | 255 | 255 | ||
Pudilová Kateřina | 1350 m | Holky 10-12 let | 77 | 77 | ||
Pytlíková Kristyna | 115 m | Holky 0-6 let | 288 | 288 | ||
Rambousek Jan | 10 km | Muži 18-39 let | 245 | 245 | ||
Ráž Filip | 800 m | Kluci 7-9 let | ||||
Robinsonova Milada | Rozbehame Klatovy | 10 km | Ženy 18-39 | |||
Rubeš Martin | 10 km | Muži 18-39 let | 299 | 299 | ||
Rumlová Andrea | 10 km | Ženy 40+ let | ||||
Rutarová Karolína | Triatlon Plzeň | 2 km | Holky 13-17 let | 70 | 70 | |
Rutarová Kateřina | Triatlon Plzeň | 1350 m | Holky 10-12 let | 59 | 59 | |
Rutarová Magdalena | Triatlon Plzeň | 1350 m | Holky 10-12 let | 60 | 60 | |
Sady Julie | 115 m | Holky 0-6 let | 61 | 61 | ||
Sedláčková Iveta | Moravanka | 10 km | Ženy 18-39 | 242 | 242 | |
Shevotsukova Olga | 115 m | Holky 0-6 let | 66 | 66 | ||
Skočilová Johana | 1350 m | Holky 10-12 let | 259 | 259 | ||
skolleova Eva | Plzeň | 10 km | Ženy 40+ let | |||
Slavíková Klára | AK Škoda Plzeň | 2 km | Holky 13-17 let | 46 | 46 | |
Slezáková Tereza | 10 km | Ženy 18-39 | 305 | 305 | ||
Sobota Jakub | HC Pilsen Wolves | 115 m | Kluci 0-6 let | 56 | 56 | |
Sobotová Klára | 800 m | Holky 7-9 let | 57 | 57 | ||
Strnádek Robert | 115 m | Kluci 0-6 let | 47 | 47 | ||
Stušková Hana | ACES TEAM KARLOVY VARY | 10 km | Ženy 40+ let | 251 | 251 | |
Svěchotová Jaroslava | Rozběháme Rokycany | 10 km | Ženy 40+ let | 213 | 213 | |
Svoboda Jan | Pupík Team | 10 km | Muži 18-39 let | 214 | 214 | |
Sytnyk Alyssa | 800 m | Holky 7-9 let | 48 | 48 | ||
Šedivý Kryštof | Rozběháme Česko | 1350 m | Kluci 10-12 let | 73 | 73 | |
Škardová Eliška | 1350 m | Holky 10-12 let | 285 | 285 | ||
Škardová Vendula | Rozbehame cesko | 10 km | Ženy 40+ let | 250 | 250 | |
Šnaider Ondřej | 115 m | Kluci 0-6 let | 62 | 62 | ||
Šnaiderová Adéla | 800 m | Holky 7-9 let | 63 | 63 | ||
Šneberger Jan | AC Falcon Rokycany | 10 km | Muži 18-39 let | 216 | 216 | |
Špetová Patricie | AK Škoda Plzeň | 1350 m | Holky 10-12 let | 13 | 13 | |
Špetová Viktorie | AK Škoda Plzeň | 1350 m | Holky 10-12 let | 14 | 14 | |
Štich Filip | 10 km | Muži 18-39 let | 217 | 217 | ||
Štilcová Adéla | SK Sporting Příbram | 115 m | Holky 0-6 let | 50 | 50 | |
Štilcová Kateřina | SK Sporting Příbram | 800 m | Holky 7-9 let | 51 | 51 | |
Šturm Petr | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 800 m | Kluci 7-9 let | 72 | 72 | |
Šturmová Tereza | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 800 m | Holky 7-9 let | 71 | 71 | |
Šuchmanová Tereza | 2 km | Holky 13-17 let | 78 | 78 | ||
Švarc Pavel | 10 km | Muži 18-39 let | 307 | 307 | ||
Švarc Norbert | Mílaři Domažlice | 10 km | Muži 40+ let | 256 | 256 | |
Švejdar Slávek | Triatlet Karlovy Vary | 10 km | Muži 40+ let | 218 | 218 | |
Tenkrát Eliáš | 115 m | Kluci 0-6 let | 79 | 79 | ||
Tenkrát Vojtěch | 115 m | Kluci 0-6 let | 80 | 80 | ||
Tešinská Sofie | 115 m | Holky 0-6 let | 260 | 260 | ||
Tothová Tereza | 10 km | Ženy 18-39 | 243 | 243 | ||
Trnka Mikulášek | 115 m | Kluci 0-6 let | ||||
Trnková Adélka | 115 m | Holky 0-6 let | 54 | 54 | ||
Tychtlova Michaela | 10 km | Ženy 18-39 | 237 | 237 | ||
Václav Bartoň + Tomáš Tvaroužek | New Roll Runners | 2x5,7 km | Štafety muži | 514 | 514 | |
Václav Hlinovský + Tomáš Hlinovský | PMDP | 2x5,7 km | Štafety muži | 526 | 526 | |
Valta Martin | 10 km | Muži 18-39 let | 291 | 291 | ||
Váňa Jan | 1350 m | Kluci 10-12 let | 261 | 261 | ||
Váňová Jiřina | 10 km | Ženy 40+ let | 262 | 262 | ||
Vasiliu Karina Stefania | 115 m | Holky 0-6 let | 52 | 52 | ||
Veselková Barbora | 10 km | Ženy 18-39 | ||||
Veselý Matyáš | 115 m | Kluci 0-6 let | 279 | 279 | ||
Vidlák Eliáš | 115 m | Kluci 0-6 let | 68 | 68 | ||
Vidláková Nela | 115 m | Holky 0-6 let | ||||
Vidlakova Nela | 115 m | Holky 0-6 let | 69 | 69 | ||
Vlk David | 1350 m | Kluci 10-12 let | 287 | 287 | ||
Vlková Vanessa | 800 m | Holky 7-9 let | 286 | 286 | ||
vratislav lešek + Tomáš Lešek | šneci v běhu (rozběháme Domažlice) | 2x5,7 km | Štafety muži | 508 | 508 | |
Weishauplova Anna | Rozběháme Rokycany | 10 km | Ženy 40+ let | 219 | 219 | |
Zahorova Viktorie | 800 m | Holky 7-9 let | 53 | 53 | ||
Zbyněk Jáchim + Karel Reichert | 2x5,7 km | Štafety muži | 519 | 519 | ||
Zdeňka Havlenová + | 2x5,7 km | Štafety ženy | 517 | 517 | ||
Zikmundová Pavla | 10 km | Ženy 40+ let | 246 | 246 | ||
Zuzana Klásková + | Forrest gump | 2x5,7 km | Štafety ženy | 520 | 520 | |
Žáčková Jana | 10 km | Ženy 40+ let | 301 | 301 | ||
Žilák Jiří | 10 km | Muži 18-39 let | 257 | 257 | ||
Žižkovská Beata | 800 m | Holky 7-9 let | 64 | 64 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
115 m | Holky 0-6 let | 27 |
115 m | Kluci 0-6 let | 27 |
10 km | Ženy 18-39 | 25 |
10 km | Muži 18-39 let | 24 |
1350 m | Holky 10-12 let | 22 |
10 km | Ženy 40+ let | 18 |
800 m | Holky 7-9 let | 17 |
10 km | Muži 40+ let | 14 |
800 m | Kluci 7-9 let | 13 |
2x5,7 km | Štafety smíšené | 12 |
2x5,7 km | Štafety ženy | 9 |
2x5,7 km | Štafety muži | 8 |
1350 m | Kluci 10-12 let | 8 |
2 km | Holky 13-17 let | 3 |
2 km | Kluci 13-17 let | 1 |
Celkem | 228 |